Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit néztek meg először a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit néztek meg először a lányokon?

Figyelt kérdés
Írhatnak lányok is, de gondolom a fiúknak kézenfekvőbb :)
2012. okt. 28. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki arra megy h megb*sszon az teljesen a külsőre (mell, fenék stb..) ha normális kapcsolatra vágysz akkor olyat keress aki megismerni hajlandó ( U.I: azért ne legyél büdös :D )
2012. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fej és utána segg és mell 16/F
2012. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Haj, szemöldök, ajkak, szem, arcforma, bőrminőség, fenék, mell,


kb ilyen sorrendben

2012. okt. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én első randin, drasztikusan kiábrándultam a félből aki tulajdonképpen a fenekemtől köszönt el.

totál olyannak jött le, mint aki nem kap meg egy nőt sem, de azt hiszi én oda vagyok érte. egy béna csúnya srác volt, akit nem akartam megbántani azzal, hogy 1 perc múlva otthagyom, hanem érdeklődő és kedves voltam.


amúgy egy vérbeli pasi szerintem először a lány arcát, szemeit nézi és azt, hogyan reagál le rögtön egy első kérdést, hogy köszön vissza, stb, mert ebből le is jön egyből, hogy egy r*banccal, egy normálissal, vagy egy gátlásos nővel van e dolga. közben vizuálisan mindent rögzít, hogy mint nő tetszik e neki. utána a beszélgetésnél kialakul benne az, hogy le akar e vele feküdni, azt egyszer vagy többalkalmasra tervezi, vagy kapcsolatot akar e.

2012. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bőrszín, haj, arc (ha a haj-arc kombó nem tetszik, továbbá esélytelen), aztán minden más.
2012. okt. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először az arcát. Ha kedves, aranyos vagy csak megfog benne valami, akkor a fenekét. Ha az is tetszik, más már nem érdekel a külsején.
2012. okt. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 skelton ***** válasza:
Haj, arc, cipő (ne kérdezzétek miért és lehet melegezni). Ezek általában változó sorrendben, de szinte mindig ezzel kezdem, utána az erotikus zónák.
2012. okt. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!