Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondhatnék neki? Mi esne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondhatnék neki? Mi esne jól neki?

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátom akit nem olyan rég óta ismerek. Ma beszégettünk és elmondta hogy a családjában nagy problémák vannak. Egészen pontosan az édesanyja idegbeted és többször neki ment már késsel. Mit mondhatnék neki ami megnyugtatná? Vagy ami jól eesne? Ès kèrlek ne azt mondjátok hogy jelentse föl meg ilyenek! Ez nagyon komoly dolog! Üzeneteket is várok!
2012. okt. 28. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól mondod, ez nagyon komoly dolog, kívülállóként nagyon nehéz bármit is mondani - szerintem nem fogsz tudni olyat mondani, amit mások ne mondtak volna! Ilyen helyzetben egyszerűen nem lehet megnyugtatót mondani...
2012. okt. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az nnem baj ha mások is mondták neki màr. Jól esne neki akármi. A párom által ismertem meg és ma beszéltem vele előszőr komolyabban. Szóval akármilyen kedves szó jól esne neki
2012. okt. 28. 23:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy számíthat rád. Hogy hívjon bármikor, ha beszélni akar erről a dologról. Hogy segítesz neki, amiben tudsz csak szóljon. Erre a helyzetre neki kell megoldást találnia, mert ha befolyásolod, később visszaüthet. Tanácsot valóban könnyű mondani de hasznos tanácsot nehéz! Sajnálom hogy ilyen helyzetben vagytok, ha közelebb kerültök egymáshoz akkor remélem, együtt megoldjátok! Sok szerencsét!
2012. okt. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. okt. 29. 10:49
 5/5 A kérdező kommentje:
A segítsèget továbbra is várom.
2012. okt. 29. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!