Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kíváncsi lennék, hogy vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi lennék, hogy vajon hány alacsony, cukinak, aranyosnak tartott fiúnak nincs barátnője? Csak én utálok ilyen cuki fiú lenni?

Figyelt kérdés

MIndig is nagy magas, testes, izmos férfias fickó akartam lenni, erre a genetika adott egy cuki, aranyos kisfiús testet, lányok szerint szép szemekkel, cuki babapofival. A legnagyobb problémám, hogy ennek ellenére csak a kis tini lányoknak jövök be, de én már felnőtt vagyok...

Ráadásul volt olyan lány, aki nem hitte el, hogy annyi vagyok, amennyi és hiába győzködtem akkor sem hitte el. Arról még nem is beszélve, hogy utálom, hogy mindenhol kisifúként kezelnek a külsőm miatt automatikusan. Ja és egy kiállításra is gyerekjegyet adtak, hát 200FT-tal olcsóbb volt, annyi hasznom volt belőle. :D

Irigylem a sok nagy darab menő hapsit, szívesen cserélnék velük és teljesen megértem, hogy minden nőnek igazi férfi kell nem olyan testű, arcú, mint én!



2012. nov. 1. 01:30
1 2
 1/13 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Még mindig itt tartasz? Lassan több, mint 2 éve...
2012. nov. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fiam! Ha te magad cukinak hívod, és olyan szavakat használsz hogy fickó, babapofi, hapsi, akkor bizony meleg vagy, és megértem miért utálsz ilyen lenni. :(
2012. nov. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

-.-

Lányok mondták rám ezeket. Józan kiscsajtól részeg tini r.bin át komoly egyetemista lányig.

2012. nov. 1. 01:41
 4/13 A kérdező kommentje:
Meg mi az, hogy itt tartok 2 éve? Elmondom az igazságot és már az is baj? Nekem ne merjen senki sem azzal jönni, hogy szívesebben összejönne egy aranyos kisfiús alkatú sráccal, mint egy testes, férfias sráccal, mert az bizony hazudik. Aki nagy darab fickó vagy férfiasan néz ki az örüljön, hogy nem csak tini kislányok rajonganak érte, hanem kaphat igazi nőt is, aki meg lány az meg örüjön, hogy semmi dolga és mindig rajongják körbe a pasik! :)
2012. nov. 1. 01:45
 5/13 anonim ***** válasza:

"csak a kis tini lányoknak jövök be, de én már felnőtt vagyok... "


Dugd őket,ennyi

2012. nov. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én most egy helyes cuki alacsony fiúért vagyok oda meg vissza.világ legboldogabb embere lennék ha összejönne. szóval ne add fel:P
2012. nov. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is egy alacsony, szerintem aranyos srácért vagyok oda...amúgy elég népszerű is, szóval lehet közhely, de nem minden a külső...sőt!:)
2012. nov. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"de nem minden a külső...sőt!:)"


Az RTL klub stábja sok szeretettel vár téged hogy ilyen hazugságokkal tömd tele az emberek fejét

2012. nov. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ipso ***** válasza:

Alapvetően a lányok szerintem szeretik az ilyen külsőt. De csak a külsőt! Érted? Legyen a viselkedésed érezhetően magabiztos, határozott, férfias. És akkor azt fogják gondolni a lányok, hogy "jézusom, itt van egy pali, akiben bízhatok, és még szép is!"


Ha a viselkedésed is cuki, kisfiús és aranyos, akkor meg kell változnod. Ennyi.


Amúgy engem is mindig diáknak néznek, erre a múltkor egyszer öltönyben utaztam, és elkérték a diákigazolványomat :) Nem akarta elhinni elsőre, hogy még tanulok. Szóval a felnőttségnek, vannak bizonyos jelei, amit beszerezhetsz, és akkor rögtön érettebbnek tűnsz. Pl. ne járj tornacipőben és pólóban, helyette viselj félcipőt és inget. Mindig! Akár nyakkendőt is, ha nem zavar nagyon, óriásit dob a megjelenésen. Vegyél aktatáskát, lehetőleg bőrből, legyél elegáns - a hátizsákot felejtsd el. Ha így öltözködsz, akkor ficsúrnak néznek, de a korodat legalább nem fogják alábecsülni.

2012. nov. 1. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem nincs mert kővé vagyok de cikinak tartanak a csajok de enél kőzeleb nem akarnak keruéniF/23
2012. nov. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!