Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól el rontottam a tegnapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól el rontottam a tegnapi napot, igaz? Talán nem kellett volna annyiszor kiverni?

Figyelt kérdés

tegnap olyan 10 óra körül kivertem a pöc.sömet, aztán meg 1 órakor, és tudtam h jön hozzám a barátnőm, és szexelni fogunk, és azért vertem ki h tovább bírjam a meneteket, és hátnem úgy sült el a dolog ahogy akartam mert kivertem 1 órakor, és fél 2-kor jött a barátnőm, 2 óra körül már szexeltünk, és hát bezártam a szobám ajtaját hogy a bátyám nehogy bejöjjön ha haza ér, haza jött a bátyám, elkezdett magyarázni h ki a f*szom van itt, meg stb.., meg hogy azonnal nyissam ki az ajtót, meg stb..., mondom neki nem nyitom ki, meg stb..

és akkor azt mondja el megy boltba mire haza ér ne legyen itt semmi ku*va, mondom a bátyámnak hülye vagy...

aztán ezzel így fel is idegesített, és felhúztam a kotont, aztán mikor akartam betenni akkor hallottam ilyen nagyon kicsi pukkanásos hangot, megnéztem h kidurrant a koton vagy mi, nem láttam semmit, nem tudom h mi pukkant, és hát mikor éreztem h mingyárt elsül akkor kivettem, és elsült, de megtöltötte a kotont, és nem folyt ki belőle semmi sem, szóval nem a koton pukkant, és nagyon nagyon hamar elsült, ha nem vertem volna ki előtte még akkor is tovább kellett volna hogy bírjam, de kivertem előtte kétszer, hogy sokáig bírjam, és kb 1 percig bírtam csak, és utána felhúztam egy másik óvszert, és le is állt a pöc.söm, és nem is állt vissza, szóval az új kotont amit csak felhúztam, és nem használtam azt is dobhattam ki, és felöltöztünk és abba maradt a szex, mire meg megint kezdett fel állni a pöc.söm, addigra meg neki haza kellett mennie...

szóval a tegnapi szex, azért sikerült így mert felidegesíthetett a bátyám, vagy mert sokszor vertem ki?

inkább ne verjem ki szex előtt?


2012. nov. 1. 09:17
 1/3 DiMalto ***** válasza:

Az ilyen nagyon rákészülős szexnek általában ez a vége....és az sem lendít a dolgon ha egy bolti kirándulás idejéhez van kötve.....

Megj.: ha 1 perc a menetidőd,azon nem segít az se ha 100 kivered előtte,sőt ......

2012. nov. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát de nem tudom miért sült el ilyen hamar, nem szokott...
2012. nov. 1. 09:44
 3/3 anonim válasza:

azért mert béna alány unod már azt a féreg hulald rákos cigány lányt hogy dögöölne meg az a lány kívánom neki pusztuljon meg úgy is egyeüdl döglik emg nyja tartsa el azt a féreg lányt!!!


neked emg van kisfiad meg feleséged te nyertél!!!!!!!!

2017. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!