Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a vékony lányok az ideálok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a vékony lányok az ideálok?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok.Szép arcom van,de a testem nem tökéletes,sőt..van mellem,lapos a hasam,de a combjaim vastagok.160 cm vagyok.

Úgy veszem észre,hogy a fiúk többségének a vékony lányok tetszenek,sőt a vékony lányok nézik a teltebbeket.

Ez miért van ? Eddig úgy voltam velem,hogy a természetesség hódit..de már rá kellett jönnöm,hogy tényleg ez nem a teltebbek világa : kb. ilyen alakom van :

[link]


2012. nov. 1. 12:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez van belénk kódolva,slussz-passz.De nekem specilel tetszenek az ilyen alakú lányok.
2012. nov. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem ezzel az alakkal nincs bajom, csak a magasság miatt nem jönne össze velem. 192Cm vagyok :) F/19
2012. nov. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Biztosan nem azért nincs pasid, mert nem vagy csont és bőr. Egyébként ez egyáltalán nem telt alak.
2012. nov. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Mindig mosolygom,kedves vagy,szeretem a társaságot.

de a fiúknak mindegy,hogy mi van fent,csak a külső érdekli őket

2012. nov. 1. 13:08
 5/18 anonim ***** válasza:
Jellemző, hogy lehet egy lány bármilyen vékony, akkor is kövérnek látja magát. Ennek a csajnak aztán minden, csak nem vastag a combja, ha a tiéd ilyen, akkor biztos lehetsz benne, hogy valami más dolog miatt nincs pasid. Kezdeményezz, mert különben nem is lesz soha, a mai pasik sosem teszik meg az első lépést!
2012. nov. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Na basszus..és csak a ribancokra bukunk,mindenkit megcsalunk,nincs eszünk,csak a f*rkunk vezérel,irtózunk az okos nőktől..-.-

Attól,hogy csak hülyékkel találkoztál,még lehetne jobb hozzáállásod.És a lányoknak még fontosabb a külső..

2012. nov. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 hello xp válasza:
Én az vékony lányokat szeretem nem a 80-90 kilós nőket De nem baj ha egy két kiló felesleg van rajtuk XD
2012. nov. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Utolsó! A képen látható lány max 56-58 kiló lehet, nem 90 könyörgöm! Hol éltek ti?
2012. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi hozzászólásokat !
2012. nov. 1. 13:22
 10/18 anonim ***** válasza:
kérdező ha ilyen alakod van, akkor baromi jól nézel ki szerintem:!
2012. nov. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!