Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted is sok Dávid nevű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted is sok Dávid nevű jó pasi van? Tehát akit Dávidnak hívnak, az többnyire jól néz ki, legalább is én ezt figyeltem meg.

Figyelt kérdés
Azt is leírhatjátok, hogy mi a vezetékneve. Úgy sem fog kiderülni a kilétetek :)

2012. nov. 3. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát én eddig csak rusnya dávidokkal találkoztam..

vagyis egy volt aki helyes a többi ronda.

Amúgy ez azért lehet mert sok dávid nevű pasi van.

Te a helyesebbekkel találkoztál.

:D

Ennyi...

2012. nov. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
általánostítás meg hülyeség
2012. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azok a Dávidok, akiket én ismerek többnyire nem túl helyes/vonzó fiatalemberek. De ezek csak véletlen, relatív, nem általános tények.
2012. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
az én barátom is Dávid ;) ő is helyes meg okos is ;) de ez nem függ össze azzal hogy hogy hívják ;)
2012. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, én általában átlagos Dávidokkal találkoztam, de persze a saját ízlésemen belül tudok csak nyilatkozni.
2012. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
a vezetéknevüket is írjátok már le légyszi :D
2012. nov. 3. 18:40
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez csak véletlen, bár én 2 Dávidot ismerek és mindkettőjük nagyon helyes. :-D

(Nem írom le a nevüket, mert kiderülhet, hogy én vagyok az, meg hiába keresel rájuk fb-n, a profilképükön úgysem nagyon látszik az arcuk.) :-D

2012. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hogy derülne ki? azért kérdem mert én is Dávid vagyok és kiváncsi vok h mit gondolnak rólam :D sok csajt ismerek Szóval nem fogom tudni h ki vaagy ráadásul azt se tom h hány éves vagy :D
2012. nov. 3. 19:30
 9/14 TOMAtm ***** válasza:
2 dávidot ismerek,az egyik kb 140 kiló volt már középiskolában is.a másik meg az egyik volt főnököm,aki az a kategória akit mindig kínozhattak az iskolában és most h volt egy kis hatalma próbált másokon uralkodni,tipikus féreg magatartása és patkány képe volt.
2012. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
1Davidrol tudok,aki 5.es és 70kg,ugyhogy..:D
2012. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!