Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek egy srácnak, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek egy srácnak, nagyon rám volt kattanva, leoltottam és most elhord minden k*rvának, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Suli eleje óta folyton írogat facebookon, suliban mindig les meg odajön hozzám, már szünetekben ki sem merek menni..


Aztán volt egy rossz napom, odajött és valami olyasmit mondtam neki, hogy szálljon le rólam azzal a tányérképével és menjen a gitárnyakával a büdös p*csába.

Nagyon dühös voltam, nem is szoktam káromkodni, de most kitört belőlem... :/


Erre ma azt hallottam a barátnőmtől, hogy valami srácnak a tegnapi buliban elhordott mindennek, hogy én hogy átvertem, pedig én sosem céloztam neki arra, hogy bejönne, mert nagyon nincs így...


Mit csináljak vele? Nem szeretném, hogy mondogasson rólam ilyeneket, azt meg főleg nem, hogy valaki ezért megverje... És ezt teljesen komolyan mondom.


2012. nov. 3. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez undorító volt tőled, ne csodálkozz, hogy visszakapod.
2012. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát tudod.. elbeszélgethetnél vele egy kicsit,minden káromkodás nélkül.. :) vagy egyszerüen csak szard le..de szerintem az utobbi az egy kicsit talán bunkoság lenne..de te döntesz.. majd irj hogy mi volt..kiváncsi vok.. :DD
2012. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én bocsánatot kérnék, de közben hangsúlyoznám, hogy csak a modoromért, a visszautasítás még mindig áll.
2012. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hole Hunter ***** válasza:
Teljesen jó lecke volt ez neked...vissza lehet utasítani egy fiút/pasit úgy is, h ne érezze megalázónak. Neki pedig jó lecke lesz, ha leveri vki, amiért nem vigyáz a pofájára. Jakérem, a felnőtté válás útja bizony rögös!
2012. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerinted hogy esik neki, hogy az a lány, aki tetszik neki egyszerűen elküldi a pics@ba?

Igaz, neki sem kellett volna ugyan ezt csinálnia, de kölcsön kenyér visszajár. Nincs sok eszetek amúgy.

2012. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

neked jól esett volna ha odamegy hozzád álmaid pasija, aki nagyon bejön neked és aztmondja: húzz arrébb te büdös r***** bottal se piszkálnálak meg?


menj és kérj tőle bocsánatot! remélem ez jó tanulság volt neked és többet nem leszel ilyen tapintatlan kis köcsög.

2012. nov. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!