Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kamuszövegekkel szoktát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kamuszövegekkel szoktátok lehúzni a pasikat? és mennyit sikerült kiszednetek belölük?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem lenne hozzá képem, hogy a pasimat lehúzzam. pláne nem kamu szöveggel.
2012. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez a tevékenység számomra ismeretlen, remélem nem ez a különcség??
2012. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem már az is sok,hogy volt pofád feltenni ezt a kérdést!
2012. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pedig sok csaj csinalja ezt sőt! Kiváncsi lennék a történetekre meg a zsákmányokra na meg a technikákra!hajrá csajok!amíg vannak hülye pasik ingyen van az élet:-))
2012. nov. 3. 19:54
 5/14 anonim ***** válasza:
Látszik te is közéjük akarsz tartozni!bár a pofád már meg van hozzá!
2012. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én ffi vagyok , de drukkolok az ilyen kiscsajoknak én is röhögök pár ismerősömön akit lehúztak. Engem nem tudnak ezért jó hogy van lánytesóm átlátok már a szitán. Viszont ő jól csinálta. 2 db lakás, meg kb 10 milla és sose dolgozott ruhák meg ami nőknek kell mindent megvesz. Engem is elszokott vinni wellnessre ott is ismerkedik leszedi a pasasokat. Én akkorákat bírok ezen röhgni hogy egy kis puncimeglenegtetésért mire képesek. Aztán sokszor nem is kapnak semmit:-)
2012. nov. 3. 20:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor viszont remélem egyszer te is találkozol majd egy ilyen lánnyal és kommentelhetünk majd egy olyan kérdésedhez is,hogy lehúztak mit csináljak blöööö!Már alig várom,hogy itt siránkozz!
2012. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na ugy látszik csak a rondaságok válaszolnak akik nem tudnak lehuzni senkit.
2012. nov. 3. 20:17
 9/14 anonim ***** válasza:
Hehh inkább akik nem akarnak!De mindegy téged biztos senki nem is akarna!Még bottal sem piszkálnának!
2012. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem már nejem van nem is akarmilyen bombázó és diplomás. Attól még nevethetek mások fxszságán
2012. nov. 3. 20:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!