Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért a sovány lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért a sovány lányok?

Figyelt kérdés
Srácok.. legtöbben (állítólag) szeretitek a melleket, és fenekeket, szóval a formás lányokat, hiszen órákat tudnátok regélni ezekről :) akkor mégis miért a sovány lányokat akarjátok megszerezni? és miért az az ideál?
2012. nov. 3. 19:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%

nem feltétlen, egy vékonyabb azaz átlagos lánynak is lehet (van) szép melle,formás feneke. :)


miből gondolod,hogy csak a sovány az ideális? :)

2012. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Ez baromság. Kinek az ideál ez? Normális fiúknak biztosan nem. Ahogy mondod, a formás lányokat szeretjük. Ez csak egy hülye mítosz, hogy a sovány lányok jönnek be nekünk. A férfiak 80%-ának bármikor inkább választana egy kis "extrával" rendelkező lányt mint egy gebét. Hidd el nekem. Az a jó, ha lehet is mit fogni. És tudod, "nagy táskába jobb pakolni". :-) Szubjektív vélemény, de a jó nők 60 kilónál kezdődnek.
2012. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

elsősorban a média. a magazinokban.. a címlapokon.. a kifutókon már lassan csak csontokat látni..

meg aztán a környezetem. azt tapasztalom, h a legtöbb fiú a vékonyabb lányokat nézi meg.. őket részesíti előnyben.

2012. nov. 3. 19:23
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

A sovány nekem úgy 45 kg alatt van (átlagos magassággal)


De gondolom egy dagadt lány szemében a 60 kg-s is sovány

2012. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
értem,hát nem tudom,miért te milyennek érzed magad? magasságod/kiló? persze,ha nem titok :)
2012. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A média mindent eltorzított. Én személy szerint szeretem a vékony lányokat is, akiknek se melle, se hátsója, de alakra szép, de ugyanúgy szeretem akiknek nagy melle van, formás hátsója és van is mit fogni még bizonyos határokon belül. 19/F
2012. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 ASOT ***** válasza:
52%

miért? jó segge meg melle az csak egy ducinak lehet?? nem hiszem, :)


ahogy írták, a sovány az 48 nál kezdődik...és nem kellenek kosárlabda méretű mellek sem.

2012. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

164cm/62kg

rendszeresen tornázok és futok, úgyhogy ez elsősorban nem háj, hanem izom (persze nem vagyok ez izomkolosszus, vagy ilyesmi :D )

2012. nov. 3. 19:31
 9/19 A kérdező kommentje:
én nem mondom, hogy egy vékonyabb lány nem lehet formás, csinos.. sőt! pontosan ezért kérdezem, h ti melyiket részesítitek előnyben? (az a tapasztalatom, h a vékonyabbakat) ezért kérdezem, h miért :)
2012. nov. 3. 19:34
 10/19 anonim ***** válasza:
értem,sportos testalkatú vagy? :)
2012. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!