Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az h a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h a csajok állandóan egymással rivalizálnak?

Figyelt kérdés
Van pár csaj és ha véletlen meglát az 1ik a másikkal vhol, másnap elkap h mit akarok én attól a ...-tól. Persze fordítva is ez a helyzet ha egy másik lát meg az elsővel.
2012. nov. 3. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ilyen a természetük.. nem véletlenül nem érkezik válasz.Zárj 1 szobába 5 lány és a másikba 5 fiút.A fiúk egyből haverkodnak és megpróbálnának kijutni vagy kitalálni valamit.A lányok megölnék egymást.A fiúk nyíltabbak egymással egyenesebbek toleránsabbak, maximum viccből ugratják egymást.A lányok meg vérre mennek és hátulról.Az első alkalommal kibeszélik egymást.:D
2012. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
"megölnék egymást" :DD
2012. nov. 3. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
én pont ezért nembarátkoztam nagyon lányokkal. mindig is több fiúhaverom volt, és a kapcsolataim is jobbak mert nem hisztis kis ... vagyok hanem jófej:D
2012. nov. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az első tök jól leírta...igaz, én is lány vagyok, bár én a normálisabb fajtából, de tényleg így vettem én is észre, hogy a lányok azok, akik hátba támadják egymást, itt egy példa:

múltkor voltunk pacsirta táborban, a fiúk és a lányok (értelem szerűen:D) külön-külön szobában voltak és nálunk a fiúk simán összebarátkoztak egymással, a lányok közül meg az ilyen cicababák a többi cicababával összehaverkodtak és a hátralévő napokban kibeszélték a többi lányt...jó kis osztály leszünk, már előre látom...

2013. aug. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!