Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérlek, válaszolnátok pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek, válaszolnátok pár szeretettel/szerelemmel, párkapcsolattal kapcsolatos kérdésemre? Lent.

Figyelt kérdés

1)Milyen érzések kerítenek hatalmukba, ha szerelmesek vagytok?

2)Honnan tudjátok, hogy szerettek valakit?

3)Hogyan definiálnátok a szeretetet/szerelmet?

4)Mit tennétek, ha tudnátok,hogy reménytelenül szerettek valakit?

5)Mit tennétek, ha rájönnétek, hogy többet éreztek a legjobb barátotok iránt, mint barátság?

6)Ha valaki egyszer nagyon megbántott valamivel, tudod-e őt úgy szeretni,mint régen?

7) Ha valaki (egy olyan ember, akit szerettél) pár évig számításba sem venne, rosszabb esetben még meg is bántana párszor, majd egyik pillanatról a másikra szerelmet vallana,hogy reagálnátok? Elfelejtenétek a sérelmeiteket, vele szemben, vagy nem igazán tudnátok elkövetkeztetni a múlttól?

8)Mit tennétek, ha szeretnétek valakit, azonban a családtagok (édesanyátok, édesapátok) ellenezné (indokoltan) a párkapcsolatotokat?

9)Képesek lennétek-e megváltozni a párotok kérésére, vagy nem szívesen mondanátok le tulajdonságaitokról még akkor sem, ha egy olyan ember próbál átformálni akit szeretsz?

10)Szerintetek milyen egy ideális kapcsolat? Mit vártok el a másik féltől?


A válaszokat előre is köszönöm. Ha lehetséges, a nemeteket és a korotokat is írjátok a végére, légy szíves.



2012. nov. 4. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont most vagyok szerelmes, folyton ő rá gondolok, alig várom, hogy lássam, ha kettesben vagyunk, akkor össze vissza beszélek, zavarban vagyok, de feldobja a napomat ha látom...

Hogy reménytelenül szeretem, ez rossz, de titkolom előtte, de tudom, hogy ő is érez valamit, de titkoljuk mert mást ezzel bántanánk, hogy megéri e így a kérdésere a válasz nem,, mert egy gyenge pillanat és nincs akadály...

Én rájöttem, hogy többet érez igazán én arra várok, hogy ő lépjen.

Ha egyszer megbántana nagyon akkor is tudnám nagyon szeretni.

El tudnák szakadni a múltól és örülnék ha szerelmet vallana:)

Szembe szállnák a családdal a szerelmemért!

Nem változtatnák semmin, ha ő így szeretett belém, így fogadott el!!! Ne akarjon megváltoztatni.

Ideális kapcsolat, lángoljon a szerelem, nem szabad, elhanyagolni a másik felet, figyelem, sok sok mosoly és a legfontosabb az őszinteség!:)

24 F lány

2012. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Elnyűhetetlen boldogság, izgalom, olyan érzés amit nem sokat éreztem eddig, de ennél csodálatosabbat sem!

2. Ha mindenét szeretem, ha meglátom sz arcát és úgy érzem hogy örökre bámulnám őt! Hogy csak vele akarok lenni!

3. Egy út kezdete, ami értelmet ad az életednek. Hogy megtalálhatod a másik énedet/személyt aki egésszé tehet!

4. Hát küzdenék érte, vagy megpróbálnám elfelejteni:(

5. Meglepődnék, és ráhajtanék!

6. Attól függ mivel bántott meg, és hogy igazán megbánta-e a dolgot.

7. Arra gondolnék, hogy akkor nem szeretett talán most igen. Szóval nem érdekelne a múlt.

8. Lexarnám magas ívből!

9. Én olyan vagyok amilyen, a hibáimat persze megpróbálnám kijavítani, de a személyiségemet nem változtatnám meg.

10. Hogy kiegészítsen engem, és jól érezzem magam vele. Tudjam mit érez, és ő is ismerjen engem. Na meg szeretettett szerelmet, és boldogságot várok el.

23f

2012. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1)folyton csak rá gondolsz

2)nem csak szereted hanem egyes is^

3)inkább sehogy , bocsi -"-

4)megpróbálom elfelejteni és csak barátként tekinteni rá, egy bizonyos idő után biztos sikerül:)

5) egy kis várnék hátha csak fellángolás, ha nem az, akkor elmondanám

6)szeretni szerethetem ugyanúgy mint előtte, csak nem bízom benne

7) emlékeztetném a viselkedésére és szépen elutasítanám.

8) attól függ, milyen indokkal... Próbálnék a fiú mellett érvelni, hátha

9) a rossz tulajdonságaimról megpróbálnék leszokni, ha ez zavarná a barátomat. De ha a személyiségemet akarja megváltoztatni keressen mást, mert ha nem tetszik neki a gondolkodásom és nem képes elfogadni nem én kellek neki.

10) ez elég tág fogalom. Ha eleget vagyunk együtt és kölcsönösen, ugyanannyira szeretjük egymást az már elég kell hogy legyen.

2012. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1) Csak rá gondolok, ha meglátom egyből felvidulok, pusztán az érintésétől libabőrős leszek (persze jó értelemben) meg hasonlók.

2)Hát ezt elég nehéz megmondani. Igazából ezt csak úgy érzi az ember és hidd el, ha beleszeretsz valakibe egyből érezni fogod a különbséget a között és csak a sima szimpátia között.

3)Sehogy. Mint már írtam ez egy érzés. Nem tudom definiálni.

4)Elengedném. Próbálnék nem gondolni rá. Keresnék valami olyan hobbit vagy elfoglaltságot ami teljes mértékben leköt.

5)Ez pont megesett velem. Nyáron jöttem rá, amikor nem volt suli. Nagyon hiányzott. Miután megint elkezdődött az iskola (nem alsó osztályra kell gondolni) akkor igazából egyre több időt próbáltam vele lenni. Aztán rájött, hogy mit érzek iránta. Párszor randiztunk, de nem lett belőle semmi, sajnos :'(

6)Az attól függ, hogy előtte mennyire szerettem és mivel bántott meg. De szerintem megbocsájtanék neki, mert én is ugyanolyan ember vagyok mint ő és én is követek el hibákat.

7)Jól beolvasnék neki. Elmondanám neki, hogy mi mindennel bántott meg stb... Viszont, ha szerelmes lennék belé adnék neki egy esélyt, hogy lássam tényleg komolyan gondolja-e. Viszont akkor is beolvasnék neki!!!

8)Nem tennék semmit. Illetve, ha a párom ezt nem fogadná el és éreztetné is velem, hogy felesleges vagyok a családjában szakítanék vele. Viszont, ha kiállna mellém akkor nem érdekelne mi a véleményük a szüleinek rólam, hiszen a páromat kell szeressem nem a szüleit.

9)Aki szeret engem az nem akar megváltoztatni. Viszont azt el tudom képzelni, hogy egy rossz tulajdonságomra hívja fel a figyelmemet, ami nekem sem tetszik, hogy olyan vagyok. Akkor nem csak miatta hanem magam miatt is változtatnék. Amúgy, ha én elfogadom magam úgy ahogy vagyok és a páromat is úgy ahogy van akkor ugyanezt "elvárom" tőle is.

10)Azt nem tudom milyen az ideális kapcsolat, mert még nem volt benne részem. Viszont amit elvárnék az az ŐSZINTESÉG, mert az élet sok területén tapasztaltam már, hogy az a legjobb, ha valaki őszinte.

17/L Remélem nem néztem el egyetlen kérdést sem xD

2012. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!