Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyunak? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyunak? Van okom félni a reakciójától?

Figyelt kérdés
Lassan 17 éves leszek, a barátommal már majdnem 1 éve együtt vagyok. Anyu tudja,hogy ezen a nyáron vesztettem el a szüzességem vele, barátnői a kapcsolatunk, mégis valamiért ettől a témától tart, néha szóba hozza, hogy beszélnünk kell a védekezésről, óvszerrel védekezünk és ezt a témát 2 mondattal le is rendezzük, de ha összeveszünk mindig a fejemhez vágja, hogy ugyanolyan vagyok már mint a többi lány, és hogy b.sznak, meg k.rva vagyok stb. Mindig védekezünk, mert butaságnak tartom, hogy ez miatt stresszeljek hetekig, de tegnap kiszakadt a gumi és 72órásra lenne szükségem, tudom, hogy már én is elmehetnék felíratni, de jobbnak érzem azt, hogy elmondjam neki.
2012. nov. 4. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha lek*tváz, illetve azt közli, hogy b*sznak, akkor inkább menj egyedül. És minél hamarabb.
2012. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne írosgálj, hanem siess!!!!!!!!!!!! én megvenném egyedül.
2012. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elmondtam, nem volt gáz :)
2012. nov. 4. 19:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülök! :)
2012. nov. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!