Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy pasi és nagyon bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi és nagyon bejön de még élőbe nem beszéltünk aszem csak 1-2szót de az is naygon rég volt és most? .

Figyelt kérdés
Van egy pasi és nagyon bejön de még élőbe nem beszéltünk aszem csak 1-2szót de az is naygon rég volt és most hogy ahogy telik az idő arra jutottam hogy nehogy már elengedjem ezt a helyes pasit na és a kérdés az lenne ha mondjuk írnék neki egy időpontot (mert amikor fent vagyok én őt sosem látom fent de felszokot menni mert szokot kiírni dokgokat) ésha ínék neki egy időpontot hogy jöjjön fel akkor ha akar és lenne egy fontos mondanivalom az gáz lenne¿?

#pasiüzi
2012. nov. 4. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Dehogy lenne.Csak írd azt is,hogy beszélni szeretnél vele
2012. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 fünof ***** válasza:
Igen gáz lenne, ne facebookon intézd el, mert akkor élőbe nem mersz majd semmit! tapasztalat
2012. nov. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!