Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire vezethető ezen gondolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vezethető ezen gondolatok eredete vissza, vajon?

Figyelt kérdés
megfigyeltétek: pl valaki fontos nekem pl tetszik akarok tőle vm-t, "mi van ha nem is tetszek neki" "mi van ha azért mondta mert nem is vagyok neki szimpatikus" " biztos unalmasnak talált" stb....holot lehet a valósággal köszönő viszonyban sincs eme "kreált" gondolatunk." miért nem keres, lehet h van valakije".."nem akar már látni..." akikben voltak ilyen vs hasonló gondolatok, miért? Ha már mi magunk kreáljuk, miért nem inkább segítjük magunkat azzal h inkább eképp formáljuk "egy próbát megér, ha nem hát lesz másik..stb vagy simán nem gondolunk rá. Tudom ez nem ilyen könnyű sokszor, de mégis?
2012. nov. 4. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor így gondolkodunk hogy a legrosszabbak jutnak eszünkve az szerintem azért van mert ha nem is tudatosan de felkészülünk a legrosszabbra.Meg bepánikolunk zúdulnak ezerrel a rossz gondolatok. Meg talán nem akarjuk magunkat hamis illúziókba ringatni nem akarjuk beleèlni magunkat mert nagyobb lesz a pofáraesés..
2012. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!