Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány hogyan mutatja ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány hogyan mutatja ki hogy tetszik egy fiúnak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ahány ember annyi féle szokás.

A visszahúzódóbbak sehogy (igaz nem csak a szerények kéretik magukat).

A ribancok nem tétováznak, rögtön a lényegre térnek, ha érted mire gondolok.

2012. nov. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én visszahúzódó típus vagyok: úgy mutatom ki, hogy sokszor nézem a nekem tetsző fiút, amikor észreveszem, hogy ő is néz, zavaromban elkapom a tekintetemet. Hát, kb. ennyi. :D
2012. nov. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Öhm, nem tudom értelmezni a kérdést. De azt hiszem, nehezen.
2012. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Rajtam nem lehet észrevenni,ha csak meg nem mondom. Mert igazándiból túl közvetlen, és könnyen haverkodó alkat vagyok. De aki nekem bejön, az tudni fogja :D
2012. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

the_sunset_limited


:)

2012. nov. 4. 19:55
 6/14 anonim ***** válasza:
Normális, nem fiús lányoknál pedig: csavargatják a hajukat, mélyen néznek a másik szemébe, tök hülyeségeken is elnevetik magukat, meg mosolyognak all time, meg akaratlan dolgok: pl pupillatágulás, bár ezt nem igazán vehető észre, az egyik lábfej erősen mutat afelé a személy felé aki bejön, testtartás megváltoztatása nőiesebbre akivel beszél, enyhe para...
2012. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pupillatágulása attól is lehet,hogy betépett.:D
2012. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Illetve: rossz kedv esetén az a bizonyos személy könnyebben feledtet velük, lányként gyakorta ráírunk, pedig mi szoktuk várni, nem egyszavas elköszönés, következő beszélgetés mondogatása, részletesebb napelmesélés, nem egy mizu- semmi- féle dumálás dumálás, gyakorta dicsérgetés, sokan szokták azt hogy olyanokkal állnak elő: te tuti a csajok kedvence vagy, meg ha mondja h nincs csaja, meglepődünk, de titokban már a felhőben járunk...:D
2012. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenki él ilyennel Adams:D
2012. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. nov. 4. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!