Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nővérem férjének az ismerőse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nővérem férjének az ismerőse elkérte a számom. Nem igazán tudom, hogy mit lépjek, szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 19:12
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Mindjárt kifejtem, csak egy pillanat!
2012. nov. 4. 19:12
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Oké várunk. Majd szólj ha kész a regény.
2012. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

egyelőre semmit, várd meg, hogy ő lépjen feléd, nyílván nem véletlen kellett a számod.

ha bejön, akkor legyél pozitív , ha pedig nem tetszik neked, rázd le.

2ol

2012. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hu, ez jó hosszú lesz... :)
2012. nov. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nővérem férje nem adta oda a számom, mivel előbb meg szeretett volna kérdezni engem, hogy szeretném-e, azt mondtam, majd átgondolom.

Gyakorlatilag alig, csak látásból ismerjük egymást, viszont facebookon ismerősök vagyunk. (Ő jelölt meg engem...)

Azt viszont nem értem, ha már facebook ismerősök vagyunk, akkor mért nem keres ott, szerintetek?

2012. nov. 4. 19:25
 6/21 Malats ***** válasza:
Wait for it!
2012. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem akartalak hosszasan untatni benneteket. :)


Ne haragudjatok, hogy itt tehetetlenkedek, még sosem volt barátom, nagyon tapasztalatlan vagyok...

Én 18 éves vagyok, ő 10 évvel idősebb...

2012. nov. 4. 19:26
 8/21 anonim ***** válasza:
Mert egy béna kuki. Valószínű, hogy az élet minden területén ilyen lúzer.
2012. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Meg aztán van bennem valamilyen rossz érzés is, hiszen nem ismerem, nem tudom, hogy mit szeretne, milyenek a szándékai, nem szívesen adom oda egy idegennek a számom, aki ezzel esetleg később vissza is élhet. (Igen, lehet, hogy csak beképzelem, de sosem tudni...)
2012. nov. 4. 19:33
 10/21 A kérdező kommentje:
Nagy bunkóság lenne azt üzenni neki, hogy mivel nem ismerjük egymást, így nem szívesen adom oda a számom, s ha szeretne valamit, facebookon kereshet?
2012. nov. 4. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!