Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ellene hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ellene hogy ne piruljak el?

Figyelt kérdés

17/fiú.

Csak most az utóbbi 1-2 hónapban kezdtem ilyen lenni, régen nem voltam ilyen. És multkor is azzal szórakozott pár csaj h egyfolytában bámult, akkkor is elpirultam. És pld. ha a szex kerül témába akkor is elpirulok, de már idegesit mert olyankor kisfiúnak néznek és az kellemetlen.

Meg ha beszélek egy csajjal aki tetszik akkor is.

De ami a legrosszabb ha chaten beszélek egy csajjal, de akármelyikkel, nem csak azzal amelyik tetszik....még akkor is van hogy elpirulok elég sűrűn. Csak nemtudom miért.

Mi lehet az oka??? Lehet ellene tenni???

Köszi előre is.



#elpirulás.
2012. nov. 4. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
kenj fel egy vastag sminket
2012. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Énis így vagyok 15/F
2012. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

első válaszoló kösssz. tartsd meg máskor magadnak a hülyeséget.

második válaszolónak: te mit teszel ellene? vagy tudsz ellene megoldást?

2012. nov. 4. 19:30
 4/9 A kérdező kommentje:

én olyankor amikor elpirulok, úgy érzem hogy ég az arcom xd és onnan jövök rá...és csak aztán leszek teljesen piros...nah és akkor veszik észre a többiek.

Van olyan, hogy amikor érzem hogy elpirulok, vagy elfogok pirulni akkor elmegyek egyedül arréb :D

2012. nov. 4. 19:31
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
mostanában olyan sértődékeny itt mindenki és olyan hirtelen felkapják a vizet a kérdezők, mintha jönne a világvége és még sosem szexeltek volna...
2012. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, ez ellen nem tudsz tenni semmit. Szokni kell a helyzeteket, főleg az olyanokat, ahol tudod hogy pirulni szoktál. A másik pedig, hogy attól csak még vörösebb leszel, ha tudatában vagy hogy pirosodsz és ezen filózol. Szóval ne foglalkozz vele, és hamarabb elmúlik. Ez tapasztalat, én is ilyen voltam, bizonyos helyzetekbben még most is előjön. A másik még amit tehetsz, hogy képzeletben játszol le bizonyos pirulós szitukat addig, míg teljesen hozzá nem szoksz. Például elképzeled, hogy beszélgetsz vkivel kínosabb témákról, amiknél jó eséllyel elvörösödnél. Hát, ennél többet nem tudok segíteni, de szerintem úgyis idővel majd lassan kinövöd :)

18/L

2012. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi :)

és remélem hogy kinövöm:D

2012. nov. 4. 21:13
 8/9 Zakhalaeus válasza:
Nem tudom. Én szeretnék elpirulni, de nem nagyon megy xD Vagy csak nem látom magam, mert az arcom égni nekem is szokott nem tudom, hogy olyankor mi van. Mindenesetre egyet értek az előttem válaszolóval, el kell játszani szituációkat fejben xD :D
2013. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Nkm is ég az arcom, meg érzem, h felmegy a vér a fejembe, és van amikor csalóka, meret megkérdem a másikat és azt mondja, h nem, de inkább a tülörben bízom, mert már vezettek rélre...

Én azt tanácsolom, h próbálj vmi másra gondolni, vki komoly dologra, mondjuk a halálra (de lehet másra is).

És próbáld ezt mondogatni magadba: Nem pirulok el, fehér avgyok, mint a fal-hátha segít:)

2013. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!