Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
Kedves vagyok, dicsérem, de nem sikerül semmi!!!
2012. nov. 4. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
ahhoz az is kell,hogy tetsszél neki
2012. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is: a nők nem gépek, amikbe bedobod a kedvességet, és kiesik az, hogy a barátnőd akar lenni. Nyilván a kedvesség nagy előny, ne érts félre, de ez önmagában nem elég.

Másodszor. A nővel azt kell éreztetni, hogy Ő kell neked, nem azt, hogy "kell nekem egy csaj" :D

Harmadszor. Hány éves vagy?

2012. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok...

meg tudom hogy a lányok nem gépek!!

meg nem vesszem észre hogy tetszek neki!!!

2012. nov. 4. 19:53
 4/4 Tyler913 ***** válasza:

Nice guys finish last...

Most gondolj bele: attól még,mert kedves vagy vele és bókolsz,a karodba kéne omoljon? Azt hiszed,ezzel lekenyerezed,és akkor hirtelen vonzónak tart majd? A dolog egyáltalán nem így működik. Amúgy egy konkrét csajról van szó,vagy általánosságban beszélsz?

2012. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!