Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek egy fiut aki folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy fiut aki folyton azt mondja tolem hogy nem teszek eleget azert hogy o szeressen azt is ondja hogy soha nem becezgetem meg hogy nemis szeretem. Pedig ez eppen hogy nem igy van nagyon is szeretem mit tegyek hogy bebizonyitsam neki?

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 20:36
 1/2 Traune ***** válasza:
tedd oda magad mégjobban, igenis mutasd meg neki hogy te vagy a tökéletes csaj a számára és hogy megadsz neki mindent amit csak akar mind kapcsolati mind szexuális téren (márha vagytok olyan idősek)
2012. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért nem szeret, mert nem tudsz írni?

Az befolyásolhatja őt!

2012. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!