Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már hogy szakítás/válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy szakítás/válás után azt hitted "megszakad a szíved"?

Figyelt kérdés

Meddig voltatok együtt?Hogy tetted magad túl rajta?


Annyira hiányzik.A sírás fojtogat , görcs a torkomban.


2012. nov. 4. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Túl kell élni. Programokat csinálni barátokkal, barátnőkkel stb. ha teheted vegyél kutyát, sétálgass vele, ismerkedsz barátokra találsz sétáltatás közben.
2012. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

10 év két gyerek.


Szendvedtem az igaz, de megláttam a jó oldalát és hamar taplraálltam. És rájöttem nincs olyan ember aki megérdemelé hogy kikészítsem magam miatta.


azóta eltelt egy év és a két kezem összeteszem hogy elment.

Tulajdonképpen mióta egyedül vagyok minden sokkal jobb, nem kell még egy gyerekkel is foglalkoznom, és nincs aki napi szinten belérúg még két gyerek mellett.


Így vissztekinve, semmit nem érzek már.


Nyugi elmúlik:)

2012. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Feleségem: "döntöttem,menjünk külön,köztünk nem lesz már semmi..." 10 év után!

Másnap meghalt az Édesanyám... 35.f.

2012. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Na b.aszod utolsó...:SS


K.urva kedves az exed...

SZegény anyukád:( Sajnálom!

2012. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Időpont ma 20:46


Nekem eszembe sem jutott volna, h az ex megölte volna a volt anyósát, de most, h mondod kedves alatta lévő... De remélem ezt kifejti bővebben a Kedves Válaszoló, mert ez így elég kétértelmű!

2012. nov. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem semmi gyilkosság nem volt,csak röviden tömören írtam le. Bocs,hogy félreérthetően fogalmaztam,csak azt akartam szemléltetni,hogy egyszerre több dolgot is veszíthetünk.
2012. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hál Istennek akkor legalább bűncselekmény nem történt!


Részvétem Anyukád iránt!

2012. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, volt...A világ leggyötrőbb érzése.
2012. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szakítás válás után nem, mert házas még nem voltam és eddig mindig én szakítottam.


Viszont reménytelen szerelmem volt már. Ami csak azért volt szar, mert adott reményt, de azért ennyire sosem volt rossz, mint ahogyan te leírod.


24/N

2012. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Legutóbb 8 hónapos kapcsolatomnak lett vége, derült égből villámcsapás-szerű szakítással. Nagyon megviselt, 4 hónapig tartott mire kihevertem. Bár még néha most is szúrogat az érzés, hogy miért nem kellettem neki.Ilyenkor azt járatom a fejemben, hogy az ő baja, nem tudja még mit veszített el.

És azóta már feltűnt a színen egy klasszisokkal jobb valaki és arra koncentrálok már, hogy neki pedig igenis kellek:)

22/L

2012. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!