Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok h vagyok olyan fiúkkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok h vagyok olyan fiúkkal aki érzékeny?

Figyelt kérdés
mert furcsa nekem h helyes minden de ha egyedül van sírni akar stb o.O

2012. nov. 4. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem zavar, ha egy fiú érzékeny, például művészlélek, finom lelkű, könnyen elsírja magát. Abszolút nem zavar, egész komolyan írom neked. Nem tartom férfiatlannak ettől. :)

Tudok vele kedvesen bánni, vigyázok a lelkére ha kell. Én határozottabb típus vagyok, de épp ezért, egy ilyen srác ki tud egészíteni.


Viszont a túlérzékeny fiúkat nem szeretem.

Sokan az érzékenységet, lelki finomságot összekeverik a sértődékenységgel, túlérzékenységgel, ami szinte már egyoldalú önzésbe csap át.


Vannak fiúk, akik vagy annyit csalódtak, vagy olyan rossz gyerekkoruk volt, hogy egész egyszerűen problémásak, túlérzékenyek, önzőek, hisztisek.


Na, ez számomra nem azonos a fenti "finom lelkűvel", és az már zavar! :)

2012. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

+ Attól függ, mitől akar sírni, ha egyedül van?

Ha egyszerűen könnyen meghatódik, elsírja magát, az teljesen rendben. Emellett lehet vidám, kiegyensúlyozott.


Ha viszont megsavanyodott, megkeseredett, önsajnáló, önmarcangoló, az nem ugyanaz!

2012. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak akkor csinálja ha egyedül van, de szinte minden nap egyedül van :( barátnője sincs mikor tud beszélni mással boldognak látszik nem olyan sértődékeny mert megtudja különböztetni amit viccből mondunk meg amit nem
2012. nov. 4. 20:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Talán csak a sok egyedüllét tette.

Ha emberek között jókedvű, kedves, nem sértődős, akkor szerintem ne aggódj. :)

2012. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Remélem kinövöd tisztelt kérdező,fiúnak még úgy-ahogy elmegy(inkább nem) férfinak viszont nagyon nem!

37F

2012. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de olyan cuki :$ de mindig úgy sír h nem látja senki
2012. nov. 4. 21:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Abban sincs semmi, ha egy férfi elsírja magát. Mondom nőként, aki sosem szokta- mégis, nem látok benne kifogásolnivalót. S így van, fiatal fiúknál "cuki" lehet, jól írja a kérdező.


Csak abba a hibába ne ess, hogy te akarj a megmentője lenni, aztán szépen "kihasználja" ezt (= sajnáltatja magát).


Újra leírom: SEMMI gond azzal, ha érzékeny lelkű egy fiú. Ha önsajnáló, azzal már annál inkább.

2012. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ő nem hiszem h valakit is kihasználna minden barátja azt mondaná h nem igaz :)
2012. nov. 4. 21:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem az érzékeny férfiakat.

A te esetedben depressziós lehet, és úgy gondolja, hogy egyedül van a világban.

Ez könnyen orvosolható egy barátnővel.

2012. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!