Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 'kis' megcsalás belefér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 'kis' megcsalás belefér?

Figyelt kérdés

Az egyik munkatársnőm hozzáállását eddig megkérdőjeleztem, de mostanában megváltozott valami..

Ő 8 éve van együtt a vőlegényével és mint mondta,részéről voltak kisebb megcsalások (csók) és lehet hogy a vőlegénye sem ártatlan, de mivel egyikük részéről sem derültek ki a dolgok, így minden OK.

Nos most én kerültem olyan helyzetbe, hogy hiába van párom hosszú évek óta, nagyon egymásra hangolódtunk egy volt munkatársammal. Néha össze szoktunk jönni beszélgetni, iszogatni és hát attól tartok hogy legközelebb lesz más is..ahogy rám néz,az valami hihetetlen bizsergést vált ki belőlem és eltűnik minden aggályom a "megcsalás" felől,csak rá vágyom. Ez normális? És ha esetleg közelebb kerülünk egymáshoz,de otthon nem mondjuk el (neki is van párja),az elítélendő? Vagy ha nem tudom,nem fáj..?


Voltatok már hasonló helyzetben?


2012. nov. 5. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Megcsalás? Elítélendő? Ugyan már, hiszen komoly, érett, egyenes, határozott és gerinces felnőttek vagytok mindketten, miért lenne ez elítélendő?
2012. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen megcsalás nem fér bele, ez undorító. Ha attól a nőtől szeretnél valamit, akkor hagyd ott a párodat!
2012. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

mi az, hogy "kis"? :DD ez elég viccesen hangzik. a bűn, ha kicsi is bűn.. mint ahogy a boldogság is ha kicsi is akkor is az nem?!

csak a lelkiismeretedtől függ, ezt neked más ember nem mondhatja meg, mindenkinek más az érték és normarendje. nekem nem férne bele, bár nekem nincs még férjem, szóval nem tudhatom, hosszas házas évek után mit kívánnék meg és miféle elveket dobnék kukába..

mindenesetre én azért megpróbálkoznék az ellenállással, mert aki azt mondja, hogy "nem tudott ellenállni a kísértésnek" hazudik.

hiába akarok megenni egy egész csokitortát ha igenis AKARATTAL kitartok a fogyókúrám mellett. és sokszor erről szól egy kapcsolat, hogy a másikért és kettőtökért megteszel valamit vagy épp lemondasz valamiről.. pont ez a lényege, nem egyedül vagy már!

2012. nov. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hogy rosszabb legyen a helyzet,én vagyok a nő..
2012. nov. 5. 17:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor miért úgy írtad ki a kérdést, mintha te lennél a férfi? :D Vagy mindketten nők vagytok?
2012. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem,nem...mostani munkatársnőmmel beszélgettünk régebben,akkor jött fel ez a téma. Én akkor helytelenítettem ezt a hozzáállást.


Most én kerültem olyan helyzetbe egy volt férfi munkatárssal,hogy lehet hogy megcsalás lesz a vége..

2012. nov. 5. 17:44
 7/12 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, hogy ha a párod csinálna hasonlót, akkor mit éreznél. Vagy amíg nem tudod, addig nem fáj?


Mondjuk valószínűleg ez nem valami reprezentatív példa, mert ilyen hozzáállással nem hiszem, hogy szereted a párod, ő meg igen (bár nem ismerem a kapcsolatotokat).

2012. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Akkor mit vársz, mit mondjunk? Hogy nyugodtan csald meg? Undorító. De egy r*bancnak hiába magyaráz az ember. Ha mégsem akarsz r*banc lenni, akkor hagyd ott a párod, és úgy kezdj ezzel a másik férfival!
2012. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem hogy "Voltatok már hasonló helyzetben?",kíváncsi lettem volna arra hogy másnál hogy alakultak a dolgok ilyen esetben,ennyi. De azért köszi, elgondolkodom.
2012. nov. 5. 17:50
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam.

Barátom is azt gondolta egy csók nem csók, nincs abban semmi. És úgysem derül ki.


Ahha. De kiderült.

Kívánom, hogy éld át, mennyire "semmit" nem jelent, amikor valakit szeretsz, és arcon köp egy ilyennel, hogy ugyanmár édes, egy csók az nem megcsalás, az mi? És egyébként is mit hisztizel már ezen...


Én több éves kapcsolat után is 2 hónapig bőgtem ezen,a "nincs jelentősége" csókon. Mert én szerettem őt, és nekem igenis volt jelentősége. Az, hogy szakítás lett belőle, meg pláne abszolút megérhette azt a csókot.


Ment persze a sírás rívás meg a "jajj én nem úgy gondoltam"... Hát hogy?


Biztos én vagyok szentimentális, de nálam a hűség vonatkozik mindenre. Ha szeretek valakit, akkor hozok érte áldozatokat. Nekem is megfordulhat a fejemben, hogy hú de helyes az a férfi, és jó lehet vele az ágyban, de szeretem a párom, ezért mit számít, nem fogom megtenni...


Szóval ja, éld át. Akkor rájössz mennyire semmit sem jelent... -.-


(illetve, ha valóban nem éreznél semmit, és ő sem, akkor javasold a nyitott kapcsolatot, és akkor nyugodtan kefélhettek mással is akár...)

2012. nov. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!