Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt furcsa, vagy csak tinédzse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt furcsa, vagy csak tinédzser kor?

Figyelt kérdés
Vannak filmek, amikben vannak olyan pasik, akik tetszenek. Mármint nem mint színészek. Van egy konkrét, aki az egyik filmben nyomozót alakít, aki félelmetesen jól végzi a munkáját. Párszor álmodtam vele, kb. 24-26 éves lehet. Azt álmodtam, hogy megcsókolt én nem bántam, utána együtt nyomoztunk. :D Többször is álmodtam ilyesmit. Meg, hogy volt egy bűnöző, akit el kellett kapnunk és meg akart ölni, de ő megmentett, meg ilyesmi. Nekem valahogy az ilyen céltudatos, nyomozós, kalandoros pasik jönnek be. Ő sem feltétlenül volt egy Adonisz, de tetszett. Persze a való élet más, de a saját korosztályomban nem igen van "értelmes" pasi, már mint, aki akar is valamit az élettől. Nemcsak tengetni a hétköznapjait, aki többre vágyik. Én sem vagyok az a hú de okos, sőt vannak olyan tantárgyak amiből nem állok valami fényesen, de kimondom őszintén azok a pasik, akik velem egykorúak és ismerem is őket egytől egyik hülyék, semmi komoly, vagy az életben fontos nem érdekli őket engem se értenek (na jó még a felnőttek se nagyon értenek) Akkor most én vagyok furcsa, vagy nem fogok találni magamnak pasit, max 10 évvel idősebbet? Még sosem kaptam egy bókot se fiútól...

2012. nov. 6. 15:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és alig egy hónap múlva leszek 14.
2012. nov. 6. 15:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Tíz évvel idősebbek közt sincsenek kalandorok. Igazából azok a mesékben és a filmekben vannak. A való életben pedig dolgozni kell azért, hogy legyen hol laknod és legyen mit enned.
2012. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj nem úgy értettem, hogy most Indiana Jones kell nekem. :D Csak a legtöbb korosztályombeli pasi unalmas, NAGY tisztelet a kivételnek, inkább az érettségre gondoltam. Akik nem a Facebookon lógnak reggeltől estig, stb.
2012. nov. 6. 16:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó, ez modernkori probléma. Amikor én voltam annyi idős mint te, mi a parkban lógtunk a haverokkal, vagy romos bérházakban, vagy a folyóparton vagy az erdőben, dehát más idők voltak. Pedig csak tizenegynehány éve volt.
2012. nov. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!