Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak tényleg az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak tényleg az ilyen Csöbör Adél-féle hebrencsek jönnek be?

Figyelt kérdés
Akik sikítoznak, vinnyognak, beképzeltek és úgy viselkednek, mint egy idióta? Ez miért vonzó?
2012. nov. 6. 16:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is!Engem irritál az a csaj!

Ez egyáltalán nem vonzó.Ez idegesítő!!!!!!!!

2012. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Az idiótákat könnyebb ágybe vinni.
2012. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
3%

Csobot Adél, de nem látom, mi a gond vele? sztem tökre aranyos csaj. ami a legfontosabb: EGYÉNI, és nem vmi plázar.banc!!!!!



22, f

2012. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%
nem vonzó, hazugság, azok a lányok jönnek, be akikben van egy kis szeleburdiság, rosszaság, és nem unalmas szarok de amit Adél művel az már sokk:D, vagy azért fizetik
2012. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
basszus, bocsi, nem f hanem l
2012. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nagyon únszimpatikus a kis csaj. Nagyon nem bírom az ilyen nőket. Jobban szeretem a kedves, odabújós, bájos lányokat. Kár, hogy egyre kevesebben vannak ilyenek már.
2012. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
68%

Jó kis gázsiért játssza meg így magát. Amúgy síkbuta csaj.


Ismerem, tehát igazat mondok.

2012. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
58%
A pasiknak a NŐK jönnek be. Ez a csaj nem az.....
2012. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
8%

Nekem nagyon bejön, aranyos kis csaj, bár tény, hogy jobban bejön azzal a sminkkel amilyenre kinyalják szereplés előtt, amúgy egy kicsit alter nekem, de aranyos nagyon :)


22/F

2012. nov. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Bírom ezt a "ismerem" szöveget és akkor azt várják hogy emiat higyjenek nekik. Röhej :DD Egyrészt miért hinnénk el hogy ismered?

Másrészt honnan tudjuk hogyha tényleg ismered is, nem csak lejáratni akarod.

Mert érdekes dolog, hogy akit szeret a közönség 90%-a azt érdekes módon senki nem ismeri személyesen, és nem írja hogy tényleg ilyen jól énekel/aranyos/jó arc stb. Furcsa egy dolog.

2012. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!