Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok igaz-e a mondas?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok igaz-e a mondas? Egyetertetek-e vele? K-bol lesz a legjobb feleseg?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 16:58
1 2 3
 1/24 Jégtánc ***** válasza:
25%
Általánosítani nem lehet,de jellemzően igaz a mondás
2012. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mert "kutyából nem lesz szalonna".
2012. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
29%

Hát annyiban igen, hogy ha valaki eleve jobban szereti a szexet, szenvedélyesebb, kísérletezőbb, nyíltabb, mint amilyenek a K betűs nők, de nem kell hozzá annak lenni, az simán tudhat jól főzni is vagy megtanulhat és főzhet finomakat és lehet belőle jó háziasszony, feleség és anya.

Míg ha valaki nem olyan típus, hanem visszahúzódóbb, visszafogottabb, nem olyan fontos neki a szex, míg a vele együtt lévő férfinak igen, az mindegy milyen jó feleség típus, a férfi előbb-utóbb rájön, hogy másmilyen nő illik hozzá. De ez akkor van, ha a férfinak olyanok a szexxel kapcsolatos igényei. Ha nem, akkor pedig egy nem K-betűs hölgy is tökéletes feleség lesz.

Legalább is én ezt gondolom, de más lehet másként gondolja.

Hallottam már férfi szájából olyat, hogy a nő K a konyhában és háziasszony az ágyban és ő olyat szeretne, aki nem csak a konyhában K, hanem az ágyban is.

2012. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
5%
biztos igaz, én nem vagyok kur.va, 5 éve vagyok a barátommal együtt, ő az elsőm minden tekintetben, mégsem akarok feleség lenni és gyerekeket sem.
2012. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%

Ugyanazt akartam írni, mint a 3., lelőtte a poénomat! :)


Szóval nem, nem igaz.

2012. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Jégtánc ***** válasza:
24%
Személyesen ismerek olyan embereket,ezért gondolom azt amit írtam.Látom ténylegesen,hogy sokkal jobb feleségek,anyák,mint a legtöbb nő akiknek nem az vagy az volt a foglalkozásuk
2012. nov. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
nem igaz.......sajnos tapasztalat.....
2012. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%

Amennyiben a férfit hidegen hagyja a nő múltja (1000-ből egy) és amúgy jól kijönnek, akkor persze, rá lehet húzni a jó feleség jelzőt.

Más kérdés, ha a férj nem tudja, hogy az a pár milka nem diákmunkából gyűlt össze, amit az asszonyka a közös házba beleadott. (A hazugság/fontos infó eltitkolása nálam pl. kizárja azt, hogy valaki jó férj/feleség legyen. Persze a párja szemében lehet tökéletes, amennyiben az nem tud a feleség régi 'melójáról')


Nyilván a hivatásos hölgyek esetében kisebb a valószínűsége, hogy erkölcsös nőről van szó, és azért valljuk be, alapesetben nem árt, ha a házas felek erkölcsileg hasonló nézeteket vallanak.


Szóval igen, éppenséggel lehet belőle a párja szemében jó feleség, de meglehetősen ritka az olyan kapcsolat, ami egyáltalán elindul (vagy nem fut gyorsan zátonyra) ilyen háttér mellett.

2012. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%
Első vagyok annyit tennék hozzá hogy ez részemről jó tanács volt és óvás!Ha nem akarsz magadnak álmatlan éjszakákat akkor a ku.rvát tartsd meg ku.rvának.A ku.rva az ku.rva marad ez beléjük van kodólva,egy ku.rva vagy egy prosti észjárását ne akard megérteni,mert még az átlag nőnél is bonyolúltabb.Ez egy külön emberi faj amit nem eleht nyomon követni és ezt komolyan mondom.Egy ku.rva az nem véletlenűl lett ku.rva,azért lett ku.rva mert erre született és nem arra hogy otthon nevelje a gyerekeket,ezzel semmi baj nincsen tulajdonképpen,de ne várd azt hogy egy ilyen nőt megfogsz változtatni!Nem nem fogsz!Ez csak egy mese!Egy ku.rva minnél többet tölt al eme szakmában annál nagyobb az esély hogy benne is marad.Ha egy ku.rva 2 évnél többet van benne akkor az ott is marad,ahhoz valami nagy dolognak kell történnie hogy ne legyen ku.rva.A ku.rva egy külön ember faj akiknek teljesen másképpen működik az egyuk mint egy átlag nőnek,az átlag nőnél 100 szor bonyolúltabb.Bocsi a litániáért de ez csak jótanács volt.
2012. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
Maximálisan egyet értek az első hozzászólóval, jobban meg sem lehetne fogalmazni a szomorú igazságot! 20/N
2012. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!