Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek az erős arcszerkezetű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek az erős arcszerkezetű, kissé szőrös pasik az igazi férfiak, vagy inkább a babarcú, full szőrtelen srácok? Kinek mi jön be lányok?

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 6. 17:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez jó lenne szakáll nélkül? Esetleg borostával?
2012. nov. 6. 17:08
 2/12 anonim ***** válasza:
A szőrös arc már nem igazán divat.De nagyon jól tud állni.Ha jól áll hagyd meg.
2012. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem sok a szőr a pasin a kit linkeltél :D mondjuk ez pont jó [link]
2012. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3: Nagyszerű, kb. pont mint az én arc szőröm :-P
2012. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
amit a kérdező belinkelt nekem nagyon bejön.
2012. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
van akinek jól áll és van akinek nem.....meg ízlés dolga, mi nők válogatunk :D nekem inkább a borostás jön be vavy a körszakállú...az olyan cuki :DDD
2012. nov. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én rosszul vagyok ezektől a babaarcúaktól, számomra az ilyen nem férfi, soha nem is volt az, Igaz, én már rohadt öreg vagyok , 29 éves.
2012. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a viselkedés szabja meg hogy ki az igazi férfi, az értékrendje, nem pedig az arca ;)
2012. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A mostani barátom kb. ilyen karakter. Annyi, hogy neki körszakálla van, amiért oda meg vissza vagyok :D Inkább nézzen ki egy férfi férfinak, mint egy ovisnak :D
2012. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon vonzó és szexi a szakáll, főleg ha a srácnak körszakálla van és a pofiján meg borosta. Én amúgy szakállmániás vagyok.:D

L/16

2012. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!