Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőkön (pl. randivonal)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön (pl. randivonal) miért írja oda szinte minden lány a fiúval kapcsolatos elvárt tulajdonságokhoz, hogy végzettsége: egyetem, minimum 175 cm?

Figyelt kérdés
Pedig legtöbbször megnézve ezeknek a lányoknak az adatlapját, az van oda írva, hogy 20-25 évesek és nincs felsőfokú végzettségük, illetve 150-165 közötti magasak. Tehát úgy értem, hogy ha ők nem annyira kimagaslóak sem magasságilag sem pedig tanultság terén, akkor fordítva miért várják el? Nagyon sok ilyet látok nem a legszebb lányoktól is.
2012. nov. 12. 07:35
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Az már csak hab a tortán, hogy az ilyen randivonal olyan nagy bizniszt csinál abból, hogy az ember párt találhasson, hogy az ihaj. Ezzel teljesen visszaél és lehúzza az embert. Vagyis lassan ott tartunk, hogy ha az ember rá akar nézni egy lányra társkeresőn, akkor is 3 hónap tagságért kell fizetni több mint 4 ezer ft-ot. Tiszta rablás.
2012. nov. 12. 07:39
 2/23 A kérdező kommentje:
Kora minimum 28 éve, Foglalkozása legyen min. középvezető vagy felsővezető. Ezt olvastam az előbb egy 22 éves lánynál. Megáll az agyam.
2012. nov. 12. 07:42
 3/23 anonim ***** válasza:

Akkor keress másik társkeresőt, tele van velük az internet. Kérdésedre: Azért írják oda, mert ilyen palit akarnak, azt hittem ez érthető.

Amúgy régen volt itt egy debreceni srác, aki minden nap három ilyen kérdést írt ki, hogy hol vannak a rendes lányok. Ő jutott rólad eszembe, mert Te is egyfolytában ezt pedzegetted, hogy társkeresőn ki miért milyen párt akar.

2012. nov. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Az pedig már csak a slusszpoén, hogy egy nagyon helyes pasi képe van fent nekem, de 21 megtekintett lányból egynek sem jöttem be. Ez ugye már a finnyásság felső határa.
2012. nov. 12. 07:45
 5/23 anonim ***** válasza:
Miért nem a saját képed rakod ki?
2012. nov. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok debreceni. Ő ha jól tudom Imre, nagyon alacsony. Én nem ő vagyok, de sajnos azt tapasztalom mint ő.
2012. nov. 12. 07:46
 7/23 A kérdező kommentje:
Most gondold már el? Ha egy full helyes pasi képére sem válaszolnak vagy reagálnak, akkor az enyémre mi lenne a reakció? Rossz bele is gondolni.
2012. nov. 12. 07:47
 8/23 anonim ***** válasza:
94%

Jó, csak én ezt nagyon aljas dolognak tartom. Itt fröcsögsz, meg háborogsz, hogy az ilyen.olyan lány miért ilyen pasit akar, közbe meg kiteszel egy tök más képet? Ez tudja elvenni a nők (és férfiak) kedvét a társkeresőtől egy életre.

És nem mondtam, hogy a debreceni srác vagy, azt mondtam, olyan vagy. Állandóan ilyen kérdéseket írogatsz ki. Közbe meg más kép van kint. Pf.

2012. nov. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
szabad országban élünk, mindenki azt ír ki amit akar. az már másik dolog, hogy a fiatal nők elvárásai általában irreálisak. ugyanakkor nem mehetünk el a tény mellett, hogy fiatalon még megtehetik, hogy válogassanak. ez van. that's part of life.
2012. nov. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 menta34 ***** válasza:

Kérdező: beállni a húspiacra reménytelen eset, pláne, hogy túlkínálat van és a kereslet meg önértékelési zavarban küzd. Van 100 nőre 150 férfi, a 100 nőből 99-nak maximum a férfiak felső 10%-a felelhet meg, de talán még az sem. Te, mint a 135 férfi egyike tök feleslegesen görcsölsz itt :) Amit tehetsz:

- vársz a szerencsédre

- teszel azért, hogy bekerülj a 10%-ba

- keresel máshol nőt és elfelejted ezeket a szar oldalakat, mert nem érted vannak

2012. nov. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!