Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek valaha találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valaha találhatok csúnya, nem vonzó fiúként is olyan lányt, aki, így tudna szeretni engem, mint ezt a srácot a buszmegállóban?

Figyelt kérdés

Láttam a buszon ülve egyik megállónál, ahol leszállt egy srác, hogy a barátnője akkora örömmel szalaadt hozzá és ölelték át egymást, hogy szerintem sokan megirigyelnék azt. Egyszerre volt jó látni és egyben elszomorított a dolog, mert én nem vagyok vonzó, izmos, jóképű, magas gyerek az a srác meg a lányok álma hozzám képest meg főleg. Én is erre vágyom mélyen belül, hogy találjak egy lányt, aki így tud szeretni engem, mint azt a srácot és, akit én is szerethetk, de egyre jobban félek, ahogy telnek az éveim, hogy a külsőm miatt sosem tud belém szeretni egy lány sem.

A szex hiányzik, de mégis érzem, hogy ez önmagában kevés a boldogsághoz, azt a szeretet keresem, amit csak egy különleges személyiségű lány adhatna meg nekem, de a fránya külsőm mindent elcseszett, amitó tudatosult bennem 14 évesen, hogy én bizony ronda vagyok.


2012. nov. 14. 01:36
1 2 3 4
 1/36 betlindis ***** válasza:
találhatsz olyan lányt, aki elfogad és szeret téged pont úgy, ahogy vagy, de csak akkor, ha te is elfogadod és szereted őt pont úgy, ahogy van (akkor is, ha esetleg ő is csúnya, bár nem feltétel, hogy az legyen...)
2012. nov. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
akkor miért ne sportolsz,hogy legalább a tested szebb legyen,elismerésre méltó másoknak,magadat meg az elért eredményekért tudnád tisztelni.
2012. nov. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
25%
Napi nyaf nyaf
2012. nov. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
27%

Képet követelek :)

Kiváncsi lennék rá, hogy tényleg ilyen rossz-e a helyzet, vagy inkább csak bebeszéled magadnak, ami nagyon nem jó.

21L

2012. nov. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
21%

Ehhez csak szerencse kell ami lehet hogy sosem jön el


Azt javaslom neked hogy keresgélj neten csajt,de csak hetekkel később mutass neki képet magadról,hátha addigra úgy beléd szeret hogy nem fogja érdekelni a külsőd...


De a mai világban szinte az összes csaj felszínes buta liba akiknek a bunkó gyökér pasik kellenek,ha rendes vagy akkor messziről kerülnek

2012. nov. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

ma 03:05!


Jaj gyerekek,ne legyünk már álszentek,mindenkinek számít a külső,ti se járnátok csúnya lánnyal,a kérdező is szép csajt akar,gondolom azért a csúnyák neki sem tetszenek.


A pénz nem érdekel,de azért megnézem hogy milyen a pasi,ahogy ti is megnézitek a csajokat,és ha nem tetszik külsőre,nem jöttök össze.

Ez miért felszínesség?


Úgy utálom a báránybőrbe bújtatott farkasokat.

2012. nov. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Csúnya fiúként sajnos esélytelen, különösen ha még alacsony is vagy.
2012. nov. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Lifeishard ***** válasza:
41%

Én azt nem fogom soha megérteni, ha valaki nincs megelégedve a külsejével, miért sírdogál? Szánalomból nem lehet csajozni. Ilyenkor tegyétek fel magatoknak a kérdést, melyik lenne a jobb érzés: még 75 egyetértő válasz a gyiken, hogy igen Tesó, ronda vagy, így esélyed sincs, törődj bele, gyere, sírjunk egymás vállán, vagy szeretkezni egy marha nagyot? Nagyon kevés az olyan külső, amiből nem lehetne kihozni a maximumot. Higgyétek el, tudom, mit beszélek. Átlagos magasságom van - 175 cm, ami igaz, hogy nem 160, de nem is vagyok magas... -, a külsőm pdig "előnytelen" volt: gáz séró, gáz szemüveg, emellett voltam vagy 60 kiló... 3 hónap alatt képes voltam hízni, változtatni a külsőmön. (Hozzáteszem, ugyan ezután máshogy néztek rám a csajok, amíg nem "ismertem meg" a gondolkodásukat, nem volt sikerem, azaz nem jutottam el az ágyig, mert hamarabb leromboltam a vonzalmat...) Ez kemény munka volt, idő és pénz (azért nem százezrekre kell gondolni), de valamit valamiért. A lehetőség adott. Élni kell vele. A sírdogálással nem lehet előrébb jutni.

26/F

2012. nov. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
36%
Az a baj, hogy nehez fogsz cajt talalni. Ujra kellene szuletned, mert a helyes arc es a magassag sokkal fontosabb egy csajnak, mint az, hogy okos, kedves, rendes vagy. Ezt tapasztalom mindenhol. Az a baj, hogy neten is csak elutasitast fogsz kapni, mert 100bol 98 lany nem ir vissza ha nem lat kepet rolad. Ha viszont lat kepet rolad es nem tetszel, akkor is az lesz, hogy 100bol 98 nem fog visszairni. Ez egy ordogi kor es nem.lehet kijutni belole, ha rondanak szulettel. Sajnalom de nem igazan lehet ilyenkor tanacsot adni, mert keves a remeny. De ne add fel, hatha egyszer egy kover lany beled szeret. Naluk meg van egy kicsi remeny.
2012. nov. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Utolsó, sajnos egy kövér v ronda lánynak se kell ronda pasi. Náluk is minimum átlagos kinézet az elvárás.
2012. nov. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!