Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek csúnyák, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek csúnyák, vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

Mindenkit csúnyának látok, minden lányt, aki szép az meg k.rva is a környezetemben :S

Magamat sem látom topmodellnek, szerintem egy 10/7-es férfi vagyok. Kizárólag filmekben láttam eddig számomra ideális nőt, és most nem az agyonsminkelésről beszélek, hanem az arcról, ami számomra nagyon fontos.


Sarah Michelle Gellar

Elisha Cuthbert (kicsit mikor fiatalabb volt)


2012. nov. 14. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
veled van a baj
2012. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor törödj bele h nemlesz barátnőd
2012. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát biztos veled van a baj ha neked ez a szép: [link]
2012. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rachel McAdams <3
2012. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Rachel McAdams nem rossz :)


Nekem az ilyesmi csajok jönnek be mint

Sarah Michelle Gellar

2012. nov. 14. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor keress olyat, mindenkinek más az ízlése ez van


Am veled baj van igen, mert ez a Gellar sztem ronda

2012. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Neked ilyen az ízlésed. Próbálj meg hasonló típust keresni.

Sarah Michelle Gellar szerintem is ronda, de ízlések és pofonok.

2012. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A filmekben is agyon vannak sminkelve. a Valóságban igenis vannak szem alatti karikák sebecskék hegecskék, apró ráncok letört vagy ferdén álló fogak bocs de ez a valóság
2012. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el, akár Magyarországon is minimum két Gellar rohangál még. Ezt úgy értem,hgoy mindneki tartozik arcvonásai alapján egy bizonyos kategoriába, és én időről időre azt veszem észre, ezek ismétlődnek, de nagyon dúrván. Tehát mindenkinek a bolygó különböző tályékain van legalább egy 90% ig hasonló hasonmása. Én a Rhona Mitrás nőket keresem leginkább, nyár óta csak 4 ez láttam, abból kettő a közvetlen környezetemben is feltűnt, egy még le is szólított! Az azért nem piskóta. És gyönyörűek. CSak az a lényeg,hogy biztos van Gellar meg Cuthbert arcvonású nő is még jópár. Nem lehetetlen megtalálni őket, felfedezni a környezetedben lévő nőkben álmaid sztár asszonyát.
2012. nov. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!