Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mehetek prostihoz?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem h 17 evesen mehetek prostihoz? Vagy hazhoz egy nohoz aki hirdeti magat? Nem erdekel a duma hogy ne menje prostihoz stb csak erdekelne hogy megy ez...es pl mondom neki h szuz vagyok akkor plusz penzert segitene eleinte h mit hogy jo csinalni vagy igy?

2012. nov. 14. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mehetsz ha nem kérnek személyit
2012. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mehetsz persze, nem kéri a személyit
2012. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem fognak személyit kérni tőled, csak a zsét és már teszik is szét a lábukat. (ez nem csak a prostikra értendő)
2012. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

A prostihoz egyetlen igazolväny kell.

DEÄK igazolväny.

Amugy, vannak olyan nök akik direkt ilyeneket is vällalnak hogy szüzesseg elvetel.

Szerintem a szüzessegedet ne egy kurwäval veszitsd el.

Hidd el amig meg nem csinälod addig jo ötlet meg akarod, utänna mär szegyelni fogod.

Es a hogyan vesztetted el eleg gyakori kerdes az eletben ...

2012. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazad van utolso nem kval kene :S csak mar ketsegbevagyok esve...17 evesen meg nem volt kapcsolatom,pedig allitolag nem nezek ki rosszul
2012. nov. 14. 22:08
 6/13 anonim ***** válasza:
most komolyan, miért ne? tudod mit, fizess be egyszerre kettőre. hidd el, nagy élmény lesz
2012. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok és szűz.. Pedig már lett volna rá alkalmam bulikba ,de én ilyen menthetetlen romantikus alkat vagyok férfi létemre és úgy gondolom az kicsit gáz. Barátnőből meg nem jön össze az aki kellene.
2012. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
18 alatt nem vállalnak a lányok, és jól is teszik. Nem ostobák, nem akarnak ők bűntényt elkövetni, meg azért még éretlen a fiúcska a komoly pinához. Még egy évig érd be a pejhestollú tinipuncikkal, utána majd mehetsz igazi nőkhöz is. Egyébként annyira szerintem elmehetsz viszont,hogy elmagyarázzanak neked ezt azt, megmutatják mit hogy kell, hol is található az a punci nevű izé, meg kézzel meggyúrhatod őket. De a farkadat biztos a gatyádban kell tartanod.
2012. nov. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Milyen bűntényt nem akarnak elkövetni? Össze-vissza beszélsz :D


Menj, ha akarsz. Ha szégyelled később mondd, hogy egy éjszakás kalandban vesztetted el és kész.

2012. nov. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

"Es a hogyan vesztetted el eleg gyakori kerdes az eletben ..."


majd hazudik valamit. bár ha azért akarja elveszteni hazudhatná azt is hogy megvolt.


"Igazad van utolso nem kval kene :S csak mar ketsegbevagyok esve...17 evesen meg nem volt kapcsolatom,pedig allitolag nem nezek ki rosszul"


majd ha 30 leszel és szűz, akkor talán azt fogom mondani, tényleg lehet okod az aggodalomra.

szerintem te is csak 1 vagy a sok közül, aki félelemből akarja elveszíteni.


"18 alatt nem vállalnak a lányok, és jól is teszik. Nem ostobák, nem akarnak ők bűntényt elkövetni, meg azért még éretlen a fiúcska a komoly pinához. Még egy évig érd be a pejhestollú tinipuncikkal, utána majd mehetsz igazi nőkhöz is. Egyébként annyira szerintem elmehetsz viszont,hogy elmagyarázzanak neked ezt azt, megmutatják mit hogy kell, hol is található az a punci nevű izé, meg kézzel meggyúrhatod őket. De a farkadat biztos a gatyádban kell tartanod."


te is csak valami dawn kóros kivénhedt transzi lehetsz

2012. nov. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!