Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belegondoltatok már abba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belegondoltatok már abba, hogy mennyi felesleges 'szerelem' van? Tetszik egy srác, nem merek lépni semmit.

Figyelt kérdés

Sokat gondolok rá,odafigyelek magamra,viselkedésemre...hátha felfigyel rám.

És már többször megfordult a fejemben,mikor ránéztem,hogy ki tudja,talán egy másik lány jár a gondolataiban,bnőjének akarja.....

Én teljesen közömbös is lehetek számára és lehet,hogy valaki épp engem szeretne...... Most arra gondolok,hogy biztosan mindenkinek vannak olyan személyek az életében,akik teljesen hidegen hagyják. Na,de akkor ha már gyáva vagyok,mert nem merek lépni,akkor miért nem tudom kiverni a fejemből?!..

A srác az osztálytársam mellesleg. Tudom,hogy vannak,akik soha nem kezdenének ki osztálytárssal . A helyzet az,hogy nem beszélünk ,nem tudom,hogy e téren mik az elvei...

Már az is jó lenne,ha megmondaná a szemembe,hogy esélyem sincs,akkor elfelejthetném... De amíg úgy néz,mint ahogy senki más,addig fogalmam sincs,hogy mit tegyek és annyira jó lenne belelátni a fejébe.

Létezhet az,hogy kifejezetten kerül,mert amúgy sem beszélünk,és lehet az,hogy ennek oka,hogy érez valamit irántam. Most itt nem magamra és Rá gondolok konkrétan,hanem általánosságban...

Mert elvileg akkor keresné a társaságom..

16l


2012. nov. 14. 23:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Utolső előtti előtti mondatot KÉRDÉSNEk szántam.
2012. nov. 14. 23:17
 2/5 anonim válasza:

Próbáld ki ezt: Fogd meg egyszer a kezét vagy csak simíts rajta végig a kezeddel finoman (mondjuk amikor nyugi van, lehetőleg ne úgy hogy más is ezt nézze) és várd meg mit lép.


Azt, hogy te gondolsz rá, ő soha nem tudja meg addig amíg nem jelzed neki. Ha odamész hozzá hogy figyelj beszélni akarok veled... na abból minden lesz csak nem szerelem (legalább is elég ritka)

Megsimíthatod a kezét majd lesütheted a szemed és várhatod, hogy ő mit reagál.


Azt viszont hogy ezek után figyelni fog rád... arra mérget vehetsz. És ha tetszel neki talán lép is valamit. Ha nem akkro jöhet a következő kérdés ;)

2012. nov. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16 évesen nem kéne komolyan venni senkit sem párkapcsolati téren, mert ezek a sulis szerelmek az iskola végével úgy végetérnek mint a fene. Most még nem akarod elhinni, de nagyon kevés van ami kitart. Egyrész pár év alatt kiunjátok egymást, aztán az elkerülhetetlen továbbtanulás/ munkahelyen elhelyezkedés úgyis szészakít. Távkapcsolat meg nulla. Majd később egy testközelibb, százszór helyesebb partnert megtalálsz, aki miatt a te sulis párodat lazán meneszteni fogod.
2012. nov. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Elso valaszolo: ez valoban jo lenne..de nem tudnam megtenni..Nem vagyok ra kepes. Ha Ő tenne egy jelzest,en pozitivan reagalnek ,de nem tudom,hogy lesz-e ilyen.


Masodik valaszolo: ertem en,hogy ez igy van. De most Most van es tudom,hogy utolag az ember semmikent tekint ra,de en most ebben a helyzetben vagyok . Nem tudom magamnak megtiltani, h ne gondoljak ra es ez a mindennapjaim resze.. Meg masfel ev.. Nem mondhatom:hogy oke hagyjuk.

2012. nov. 15. 21:44
 5/5 anonim válasza:

Te nem érted. Muszáj megtenned, vagy reménykedhetsz a véletlenekben (de ez utóbbi elég kétesélyes. Pl kiderül hogy mindketten nagy túrázók vagytok és összefuttok egy úton...és hasonlók).

Te nézted ki őt (vagyis egyelőre te biztos vagy abban, hogy neked ő tetszik) de azt hogy ő észrevett e, vagy mer e egyáltalán azzal számolni, hogy lehet valami kettőtök között koránt sem biztos. A fiúknak millió +1 fantáziája van lányokkal akiket nem ismernek. De most képzeld el hogy van az osztályban egy srác aki lehet szintén beléd van esve de soha nem beszéltél még vele, nem is tudsz róla semmit és ő nem is fogja jelezni ezt neked csak szimplán próbál jól kinézni, meg odafigyelni magára és álmodozik rólad... mi esélye van, hogy egyáltalán rájössz, hogy ő mit gondol?


Valamit muszáj együtt csinálnotok, amivel bármilyen interakcióba léphetsz vele, hogy kicsit átlépd a "vadidegen lány" határt.

2012. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!