Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megtalálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megtalálni "valakit"?

Figyelt kérdés

Az exemet szeretném megtalálni. Az a baj, hogy nem tudom a telefonszámát. Igazából az kellene nagyon:( Sajna nem egy városban lakunk (500km min) De én le vagyok tiltva neki Facen (1.5 éve szakítottunk azóta nem lettem feloldva neki)

Hogyan találhatnám meg?:(


2012. nov. 14. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Közös ismerősök...
2012. nov. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincsenek, a távolság miatt is, és van 1-2 ember akit tudom, hogy ismerik, de szólnának neki, hogy keresem, és nem tudom mit szólna hozzá, inkább felhívnám mert úgy eltudnám mondani mit akarok, mert így lehet hülyén jönne ki a dolog azt meg nem akarom, hogy ne beszéljünk emiatt mert nem "egyenes" úton keresem meg.
2012. nov. 14. 23:25
 3/8 anonim ***** válasza:
írj neki más facebookjából
2012. nov. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Látsz más lehetőséget? Esetleg menj el hozzá. Vagy kérd meg azt a közös ismerőst, hogy diszkréten adja oda neked a számát. ;)
2012. nov. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
menj el hozzá ha annyira fontos neked. Nem csak az internetes világ létezik könyörgöm. Szeritned régen mit csináltak az emberek amig nem volt facebook???? Akkor is megoldották, neked is menni fog.
2012. nov. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kérdezhetek még egyet?:(

Szerintetek mennyire gciség, ha azért keresem mert beszélni akarok vele?:( Mármint kivagyok teljesen és ő volt az egyetlen aki megértett... más soha, és azóta sem senki, és eléggé rossz most az életem és nem akarok komolyat, meg semmi...csak beszélgetni valakivel aki ért, úgy igazán:( Tudom hogy van barátnője...de...nem akarom őt visszakapni...csak beszélni vele:((:'(

2012. nov. 14. 23:32
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretnék elmenni, mert ott a barátnője és nem akarom hogy félreértés legyen, mert tudom, hogy a lány olyan ...:(
2012. nov. 14. 23:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ne terheld a bajoddal őt, van a te életed és az övé ... nem irigylem, ha szarul érzed magad, de rá szerintem már nem számíthatsz, még meghallgatás erejéig sem ... asszem én udvariasan, de visszautasítanék egy ilyen közeledést
2012. nov. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!