Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek annyira az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek annyira az első csóktól? 15/L

Figyelt kérdés
Már rég meglehetett volna az a bizonyos első csók,de nagyon féltem/félek tőle..ez miért van? :(

2012. nov. 15. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
önbizalmad okés?
2012. nov. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kívánod őt eléggé, nem vagy szerelmes. Akkor ne is erőltesd a dolgot. Akkor csókolj meg valakit, ha nagyon akarod. Az olyan érzés, hogy nem is bírod visszafogni magad. Ha úgy csókolózol először, hogy nincs mögötte igazi vágy, rossz élményeket szerzel... Nem éri meg.
2012. nov. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mert félsz, hogy nem jól csinálod... ?

F/16 aki még nem csókolózott..

2012. nov. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy vagyok és nagyon félek tőle de lehet h szombaton be is következik de akk is nagyon félek már most remeg a gyomrom....:) bár nekem is azt mondták h ne görcsöljek rá és h ez jön magától stb..
2012. nov. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Valójában,most vagyok életemben először szerelmes,és nagyon félek a kapcsolatoktól..az első csóktól meg főkép,mivan ha elrontom vagy valami?:S
2012. nov. 15. 22:41
 6/11 anonim ***** válasza:

akkor közli veled a srác hogy bénán csókolsz úgyhogy inkább csókold meg a seggét és húzz a vérbe!


VAGY


megtanít 2 perc alatt, összeházasodtok, lesz 3 gyereketek és vénen haltok meg egymás karjaiba :D

2012. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát köszi..:D

Egyébként,adjatok tanácsot.

Van egy fiú a suliba,aki már kb 3hete ölelget és puszilgat,szeretem..de félek hogyha összejönnék vele,akkor nem lennék elég jó "barátnő" és kidobna..Szerintetek mit tegyek? Hogy mondjam meg neki hogy járnék vele? :/

2012. nov. 15. 22:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert még éretlen vagy rá .
2012. nov. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
értem..
2012. nov. 15. 22:48
 10/11 anonim ***** válasza:
gyere össze, jó leszel ha összejön veled :D
2012. nov. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!