Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viseled mások boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseled mások boldog kapcsolatát, ha te éppen ráfaragtál a szerelemmel?

Figyelt kérdés

nagyot csalódtam, és még nem dolgoztam fel.

A legjobb barátaim pedig pont most találtak társat. Bár örülök a boldogságuknak, nyilván a párjukkal vannak elfoglalva, nem keresnek mostanában, pedig épp hogy jó lenne kimozdulni, mert eléggé begubóztam a csalódásom óta. Egyedül nem szívesen megyek sehova, mert mindenhol párokat látok.

Hogy lehet ezen túllépni?


2012. nov. 15. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a begubózás nem megoldás. Ha párt szeretnél, kicsi az esélyed, hogy becsenget hozzád álmaid pasija! (Ha lány vagy).


Én nem csak párokat látok az utcán! Tele van magányos nőkkel és pasikkal!


43F

2012. nov. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Szoktam azért elmenni ide-oda egyedül, utazni stb. de az nem ugyanaz. Elég nehezen viselem, mikor az ismerősök mesélnek a boldogságukról, kissé felvágásnak is tűnik olykor. A barátaim legalább diszkrétek, nem dörgölik az orrom alá, hogy nekik most milyen jó, csak a szabadidejüket inkább a párjukkal töltik.
2012. nov. 15. 23:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy viselem? Attól függ melyik szakaszban vagyok ha az elején nehezen de oda se nézek..ha a közepén már kezdek örülni és hát a végén már örülök neki. :)


Figy mi sem lógunk egymás nyakán bnőmmel mióta kapcsolatom van szét szórodtunk. ha valakinek valami fontos mindig megtaláljuk egymást. Rá írsz haverjaidra, hogy nem-e találkoztok aztán ennyi. De gondolom te se velük törödtél hanem inkább barátnőddel nem? ( ezt csak kérdezem mert akkor megérted barátaidat, hogy most a kapcsolatukkal vannak elfoglalva. )

2012. nov. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!