Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha normális randizás/csajozás helyett ilyen programokat szervezek inkább?

Figyelt kérdés

Az a baj h több év alatt nem sikerült találnom senkit aki helybéli lett volna, mindig távoli lányokkal akadok össze, ezért elhatároztam hogy ha velük nem is lehet kapcsolatom, legalább 1x találkozhatunk. Neten szoktam ismerkedni, de mindig kiderül h több 100km-re lakik tőlem a lány, ennek ellenére beszélgetünk 1-2 napot majd kitalálunk vmi programot és eltöltünk 1 napot kettesben(plázázás, filmezés, kirándulás, ami épp jön).

Szval emiatt már teljesen hanyagolom a barátnőkeresést, mert teljesen leköt és jobban is érdekel. Szerintetek lehet ebből baj h már 20 fölött vagyok és nincs fix kapcsolatom, sőt igényem sincs már rá?


2012. nov. 16. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendbe van minden pajti, nem hajt a tatár. Van már lakásod ? Kocsid ? Jól fizető állásod ? Ha nincs akkor még semmivel nem vagy elkésve. Amire ezeket megszerzed magadnak, és nem apu veszi meg neked, addigra kialakul benned a kapcsolathoz (és amúgy az élethez) szükséges intelligencia.
2012. nov. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Számomra érdekes ,h azt írod ,h már "igényed" sincs ilyesmire!Viszont ha neked ez jó és így jól érzed magad akkor szerintem nincs vele semmi baj.De majd az idő múlásával lehet változni fog benned!
2012. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igényem igazából lenne, de azért nem akarok fix kapcsolatot mert akkor le kéne mondanom az eljárkálásról. Régen örültem volna ha találok helybéli lányt, most meg direkt a messziekre utazom :)

Van kocsim és munkám is, 20-on évesen már ennyi azért elvárható vkitől, főleg h a havi több 1000km-t vmiből finanszírozni is kell :)

2012. nov. 16. 12:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Most akkor miért tetted fel ezt a kérdést? :)

Éld ki magad, legyél fiatal, ismerkedj, nem biztos, hogy a nagy Ő az 50 km-es körzetedben lakik... Ki tudja, lehet, hogy egyszer egy ilyen találkozás alkalmával bukkansz rá a megfelelő lányra.


De azért vigyázz, nehogy túl sokáig űzd ezt a "mesterséget", és kifuss az időből, amikor már kellene lennie egy komoly kapcsolatnak az életedben!

2012. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, szerintem inkább jó, én is ezt csinálom :) 21L
2013. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csináld úgy, ahogy neked jó. Ha ez tetszik, akkor így. Azért nem kell kapcsolat, mert a társadalom elvárja. Ha meg igényed lesz rá, úgyis erre fogsz törekedni.


Én egy dolgot nem értek az egészben. Kb. teljesen hihetetlen, hogy csak úgy megismersz random csajt a neten, és 1-2 nap beszélgetés után hajlandó találkozni. Nem mondom, hogy lehetetlen, meg hogy 1-1 bártor nem lehet közte, de elég hihetetlen.

2013. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!