Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még soha nem kezdeményezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem kezdeményezett nálam egy lány sem. Miért?

Figyelt kérdés
Mármint úgynevezett "jeleket" sem adtak (legalábbis nem ismertem fel, ha adtak is). 23 éves vagyok, és nem vagyok ápolatlan meg hasonlók.
2012. nov. 16. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
És te kezdeményeztél már? Lehet félénkek voltak(vagy féltek a reakciódtól, vagy magukat becsülték alá)
2012. nov. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De akkor adnának "jeleket", nem?
2012. nov. 16. 12:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Várj még nyugodtan 23 évet arra, hogy kezdeményezzenek nálad a lányok. De utána ne itt kérdezd, hogy miért vagy még mindig "szüz".
2012. nov. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Volt kapcsolatom, de az szerencse & véletlen volt. Nem vagyok szűz.
2012. nov. 16. 12:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Én sosem kezdeményeztem pasinál és nem is tenném ezután sem. Egy pasiban legyen annyi hogy kezdeményezzen.

Igaz már nem vagyok a tini korosztály, tudom a mai tiniknél már a lány megy lassak a fiú elé, pár év és a virágot is ő viszi:S

2012. nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Milyen jeleket vártál? Jeleket én akkor adok, ha valaki már kezdeményezett nálam, min. beszélgetés szintjén. Ha szimpatikus, akkor adok jeleket.

Kezdeményezni nem szoktam, én azt a férfitól várom.

2012. nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor félreértelmeztem a szisztémát. :D
2012. nov. 16. 12:41
 8/9 anonim ***** válasza:

"Egy pasiban legyen annyi hogy kezdeményezzen."


Hogy aztán beolthassák, kigúnyolják, nyilvánosan megalázzák és úgy beszóljanak neki, hogy "ihaj". Mert ez a "trendi". De azért női kvóta meg egyenjogúság. Ha-ha.

2012. nov. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Férfiként kezdeményezni kell. Én még a kezdeményezés után sem kaptam semmi pozitív jelet, de mindig próbálkoztam, és bármit is tettem, mindig csak visszautasítást kaptam. De akkor is kezdeményezni kell.
2012. nov. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!