Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha nem mentem el sörözni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem mentem el sörözni?

Figyelt kérdés
10. osztály viszonylag új osztállyal, kicsit visszahúzódóbb vagyok még, pár nap leszek 16, hazafele kérdezték megyünk-e inni, s fizetik.. de én má régebb láttam h apám milyeneket tud veszekedni, vagy hogy a tesóm 1x a lépcsőházban aludt ...félek hogy rákapok és énis sűrűn kezdek inni és énis ilyen leszek.. ez gáz ?
2012. nov. 16. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
18. életévet betöltött személy alapból nem vásárolhat alkoholos italt.
2012. nov. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem én vásárolom, de amúgyis most nem ez a lényeg, ergo meg úgyis kiadják majdnem mindenhol 18 alattiaknak is.
2012. nov. 16. 12:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is ezért kerülöm a durvább piákat. Mivel elég gyenge jellem vagyok napok alatt rázoknék aztán lefelé a lejtőn. A sör meg proli ital mindemellett büdös és keserű is.



Szerintem nem gáz, bár arra készülj, hogy

1 - nem leszel népszerű

2 - sokat leszel egyedül

3 - a többiek intelligenciaszintje igen alacsony (lesz, de már most is az)

4 - sokszor le fognak "hülyeb*zizni" érte...


Sajnos.

2012. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát szerintem talán visszatudnám fogni magam.. pl cigizgetni is mostanába kezdtem, de általában csak mikor praktikán vagyunk szünetben.. meg a wcben nem szoktam, mivel fizikailag nem vagyok erős nehogy bajom essen xd

s nem szeretnék ilyen részeges lenni... kitudja mit hoz ki belőlem.. agresszív leszek v vmi..

2012. nov. 16. 12:57
 5/10 anonim ***** válasza:

"visszatudnám fogni magam.. pl cigizgetni is mostanába kezdtem"


Ez egy szép kis kontradikció egy mondatban.

2012. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha ebben a suliban lenné, s eddig életedbe nemcigiztél volna, teis rászoktál volna, én meg mostis ritkán h el-elszívok fél cigit vagy annyit se (többiek adják a slukkot)
2012. nov. 16. 13:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Neked a jellemed gyenge nem a fizikai erőd, hülye gyerek.
2012. nov. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kinek és miért?
2012. nov. 16. 14:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? engem is sokan lenéznek azért mert nem iszok.15/L
2012. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
uhh szegény gyerekek, így kell felnőni, h az a gáz ha normálisak vagytok. hát kitartást.
2012. nov. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!