Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap megvertem egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap megvertem egy idősebb srácot?! Jól tettem?

Figyelt kérdés

Bent ültünk a kocsmában a barátaimmal,és a legközelebbi asztal mellettünk egy srác és annak a barátnője.

Eléggé ittas volt már,elkezdte ott taperolni a csajt és elég durva szavakat mondott neki,megakarta ütni...

Mikor ezt megláttam oda mentem,és mondtam neki,hogy nagyon gyorsan takarodjon innen ki,mert nagy balhé lesz.Ő kiröhögött,nem szoktam ilyenekkel viccelni,bevertem akkorát az arcába,hogy hanyatt vágódott a széken.

A lány kirohant,én utána és bocsánatot kértem tőle.Hirtelen történt minden, haza kísértem.

A végén kinyögte,hogy köszönöm!És ez nekem egy akkora,lendületet okozott,hogy szeretnék vele még közelebb kerülni,mert mindig is tetszett!

Hogyan tovább?

A kocsmából ki vagyok tiltva,de ez a legkevésbé se érdekel...21/F


2012. nov. 17. 20:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Az ilyen bejövős szitu..^^


Na, de az a lány mivel nem én vagyok, sztem kezdj el vele beszélgetni, ha ismered, és fel tudod venni vele a kapcsolatot.

2012. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
majd feljelentenek és mikor tanúskodni fog ott majd fogod újra látni..
2012. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Am, igen, jól tetted. Bárki bármit mondjon, egy modernkori lovag vagy.

A többi nyálpic ember véleményét szrd le:D

2012. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

És mi bajom származhat?

Annál nyúlszívű az a tag,hogy feljelentsen..

2012. nov. 17. 20:05
 5/21 anonim ***** válasza:
ha megteszi akkor igen..2 év felfüggesztés..
2012. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
csoportosan elkövetett testi sértés.. (8 napon túli vagy sem az is sokat jelent..)
2012. nov. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az hiányozna még nekem!
2012. nov. 17. 20:08
 8/21 anonim ***** válasza:
A mai törvények mellett eléggé meggondolatlan az a személy aki lovagot játszik.
2012. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
előbb gondolkozz majd máskor mielőtt cselekszel..
2012. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ha én lettem volna a részeg, akkor szépen megvártam volna amíg kijózanodom, aztán megkerestelek volna és olyan verést kapnál, hogy megemlegesd amíg élsz.


Miért is avatkozol bele más ügyeibe? A csaj gondolom cselekvőképes, ha akarta volna simán felállt volna az asztaltól és elsétál.

Ha csak fel akarod szedni, ahhoz elég lett volna elkérni a számát.

2012. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!