Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most nem tudom mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nem tudom mit tegyek? Szóval van egy fiú ő szerelmes belém tudom mert mondta én megmondtam neki hogy nem szeretem

Figyelt kérdés
De ott van a haverja nekem őő tetszik és a haverjának is én de nem akarom hogy afiunak rosz legyen szerintetek jöjjek ösze a fiunak a haverjával ?
2012. nov. 17. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Előbb tanulj meg írni, te paraszt. Másfelől az a fiú aki szerelmes beléd tuti, hogy többet tud nyújtani egy nyikhaj kis lóf*szjóska. Akkor meg nagyon köcsög vagy, ha összejössz a haverjával.
2012. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te döntsd el ezt hogyan éreznéd magad ha megteszed.


Annyit tudok, hogy én voltam már ilyen helyzetben. Randiztam egy sráccal, de nem fogott meg, mondtam neki hogy barátságot tudok neki felajánlani. Aztán beszéltem vele utána is még, s fokozatosan egyre többet a haverjával is. Aztán megismertem személyesen is a havert, majd később összejöttem vele. Nem akartam megsérteni, de nem voltam a sráccal régóta ismerősi viszonyban... Nem esett jól neki, de szerintem aki jobban megsérthette az nem én voltam, hanem a haverja (akit igencsak régóta ismert) mivel a háta mögött történt csak később közölte vele, hogy ez van.

2012. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mángorló Doktor : a faszt szólsz hozzá ha értelmeset nem tudsz mondani? Csak kiváncsi vagyok mások véleményére is... Szóval kuss van! Utólsó kommentelőnek pedig köszönöm a válaszát!:)
2012. nov. 18. 14:28
 4/5 anonim ***** válasza:
esetleg Doktor úr te mézgagéza!
2012. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ohh most nagyon beoltottál hallod xD
2012. nov. 19. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!