Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy működtök fiúk? Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működtök fiúk? Mikor viselkedtek így?

Figyelt kérdés

Van srác, egy fősulira járunk, de már régebbről ismerjük egymást. Nem találkozunk minden nap, csak heti úgy 2-3 alkalommal, de akkor sulin kívül.

Az a bajom, hogy nem láttam még más lánnyal hogy viselkedik aki szintén közel áll hozzá, és így nem tudom eldönteni mit akarhat de velem a következőképp:

Cseten általában jól beszégetünk, nagyon ritkán előfordul ha valameikünk fáradt hogy ül a beszélgetés.

Sok fényképet küld, régieket/vicceseket magáról.

Ha együtt vagyunk sokat nevetünk, jópofa dolgokat csinál, igazi bohóc, de azt vettem észre hogy ezt kevésbé közelről ismert emberekkel nem csinálja és fiúbaráttal szemben is csak félgőzzel.

Néha hajnalbna küld egy-egy SMS-t amiben semmi nincs, csak mondjuk olyan baromság mint egy állat neve, vagy egy gyümölcs, vagy valami belsős poén részlete.

Mesél a családjáról barátairól, elég sokat, ahhoz képest hogy ő zárkózott embernek tartja magát.

Kölcsönad könyveket

Megjegyezte, hogy nagyon sok közös van bennünk

ugyanakkor a közeledését egyáltalán nem érzem romantikusnak, nagyon játékos...

Most akkor hogy dönthetném el, hogy többet akar-e vagy csak barát?


2012. nov. 17. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
QQ
2012. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
FFS. Többet akar,téged akar.
2012. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, az ilyenekből lesz a friendzone.
2012. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!