Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Esetleg ha férfiak olvassák a kérdésem, mikor viselkedtek így? Lehet, hogy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Együtt éltem a volt párommal, majd rajtunk kívülálló okok miatt úgy hozta az élet, hogy megszakadt a dolog. Eltelt 1,5 év. Újra találkozgatunk.

Nem tudom mire vélni a dolgait. Egyik pillanatban oda-vissza van, a másikban tudomást se vesz az egészről.

Pontosan mintha 2 különböző emberről beszélnénk. Egyszer szeretné ott folytatni, ahol abba hagytuk, gondolva itt a családalapításra többek között. Máskor meg egy óriási falat húz közénk és távolodik.


Van, hogy eltűnik, nem jelentkezik mikor megbeszéljük. Nem ér rá napokig.

Ez így talán apróságnak tűnik, de ez a sok kis érdekesség együttvéve számomra érthetetlen, hosszú lenne részletezni. Remélem ígyis sikerül egy képet kialakítanom a helyzetemről.


2012. nov. 17. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem csitriről van szó, kérdezd meg tőle.
2012. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, csak azt sem szeretném, hogy rögtön problémázzak, esetleg hisztizésnek jöjjön le ez neki.
2012. nov. 17. 21:09
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy egyedül te vagy a "képben"? Amikor eltávolodik, majd eltűnik, nem találkozgat másokkal? Abban a másfél külön töltött évben biztosan volt valakije, az hogyan végződött? Talán még oda húz vissza a szíve. Vagy csak annyi a gond, hogy nem tud mit kezdeni azzal, hogy minden megváltozott a szakításotok óta, te is, ő is.
2012. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ezt a legelején kérdeztem tőle, hogy vannak-e elvarratlan szálai ilyen téren?

Azt mondta nincs. De persze addig míg nem láttuk egymást, élte az életét. Lehet, hogy valóban máshoz húz a szíve.

Tudom, hogy vannak gondjai. De nekem is és mindenkinek.

Nem hiszem, hogy emiatt ez lenne a normális.


Valószínűleg nem tud mit kezdeni hirtelen a helyzettel. De régen elég jól kezelte ezeket.

Talán tényleg egy másik nő...

2012. nov. 17. 21:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy jön le, hogy bizony itt másik nő is van a dologban...két vasat tart a tűzben, mert nem tud/akar dönteni...
2012. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És akkor most szerintetek mit tegyek? Várjam meg míg kiforrja magát a dolog? Kérdezzek rá újra? Vagy csak hátráljak ki?
2012. nov. 17. 21:30
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha így viselkedne, én nem bíznék benne és hagynám a fenébe. Pláne, hogy megbeszélitek és nem jelentkezik. Valószínűleg van valakije és szórakozik veled.
2012. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen, talán igazad van. Bár szerintem egyszer leülök még vele erről beszélni a végleges döntés előtt.

Talán nem mond majd igazat, de legalább megadom a lehetőséget magamnak, hogy ne maradjunk kérdőjel az életemben.

Különösen valakitől, aki valaha sokat jelentett nekem.

Köszönöm szépen a válaszokat!!!

2012. nov. 17. 21:42
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó, majd írd meg, hogyan döntöttél.

Mindenesetre az inkorrekt viselkedése már elég lenne, hogy dobjam.

2012. nov. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen eléggé unfair, viszont mentségére szóljon, hogy másfél évig én tartózkodtam ettől. Elég bonyolult helyzet volt ez. Mindenesetre jövőhét elején mindenképp kiderül miért csinálta és hogy külön utakon járunk-?!
2012. nov. 17. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!