Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális srácként csak buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális srácként csak buliban van esélyem hogy becsajozzak?

Figyelt kérdés

Nem az a célom, hogy minél több csajom legyen, hanem hogy találjak egy lányt, akivel jól elvagyunk. Szerintem átlagnál jobban nézek ki, mindenkivel eltudok poénkodni, de komoly témákról is szeretek beszélgetni, de suliban vagy baráti társaságban csak barátként kezelnek.

17/f


2012. nov. 17. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség!

Normális srácként bárhol van esélyed

2012. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ot pont nincs, senki nem gondol komolyan egy buli kapcsoaltot...
2012. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tényleg ilyen vagy és megtetszik egy lány akkor szólítsd meg, de ne buliban... az tényleg nem olyan... de bárhol utcán buszon akárhol. Tudod hányan vagyunk akik arra várnak hogy amikor meglátunk egy nekünk tetsző fiút hogy szólítson meg? aztán sosem teszi egyik sem, maximum jól megnéz.
2012. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van csak az a lényeg, hogy ne ribancokhoz menj oda. Én lány vagyok, már többször találtam bulikban olyan pasit akivel a buli után is találkoztam. Beszélgessetek kicsit és kérd el a számát (v elég ha fb-on bejelölöd) és hívd randira. A buliknak az is az előnye, hogy a csaj nem áll le veled beszélgetni sokáig ha külsőre nem jössz be neki. (És még egy tanács: ha pasi lennék tuti nem hívnék meg (italra) egy csajt buliban, az elég majd akkor ha később tényleg találkoztok, de legelőször még nem lehet tudni, hogy a csaj mit akar, lehet csak arra megy, hogy meghívassa magát.)
2012. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egó az egekben?

Én nem járok bulizni,mégis tudok ismerkedni,több-kevesebb sikerrel:D 15/L

2012. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gyere, beszélgessünk:) 16l
2012. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:D Na tessék megy ez gyorsan akadtak jelentkezők, nekem is írhatsz ha akarsz :)
2012. nov. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!