Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » ,12 éves vagyok és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

,12 éves vagyok és nagyon tetszik egy 13-éves lány és kezdek hogy kérdezzem meg tőle hogy akar a járni velem? Vagy mit csináljak hogy kialakuljon? (lécci nem gyertek azzal hogy nekem még ez nemvaló, normális válaszokat szeretnék kapni! )

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? 22?

12 éves az még gyerek.

A magad nevében kérdezz!

2012. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Ennyi helyesírási hibával inkább legyen 12 éves, mint 22...
2012. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
70%

Bocsi de mint anyuka muszáj ezt mondanom hogy kicsi vagy az hagyján meg mit tudsz arról hogy mi a szerelem vagy bármi ilyen?

Amúgy meg gondolom mind a kettőtöknek van facebookja akkor írj rá az első alkalommal de ne tudasd vele hogy tetszik majd mikor már párszor beszélgettél vele akkor mond el neki hogy tetszik.

2012. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

1. Tanäcsom. Neked vannak szüleid ? Mert ha nem erre akkor mi a picsänak tartod öket ? Odajärnak hozzäd melegedni ?


2. Menjel csak vissza pandäzni :D

2012. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Bravó anyuka! csak így tovább! Buzdítsad csak a 12 évest. Ragyogó!
2012. nov. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Csak azért mert te egy ódivatú vénember vagy attól még nem kell leszólni csak azért mert a sár kicsit korán kezdi.

Ha tetszik a csaj menj oda hozzá és beszélj vele, nem azt mondtam hogy rohand le csak menj oda és először csak kezd egyszerüen fuss ösze vele minél töbször ha a sulibol ismered akk ebédelj vele vagy csak rgyszerüen szórakozzatok találkozzatok sulin kívül is (de azért idősebb lányal óvatosan) aztán ki tudja talán lesz belőle valami.

2012. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Énis nagyon bele voltam zúgva egy lányba mikor annyi idős voltam mint te. Egyébként jó barátod a lány? Mert én az összes szabad időmet vele töltöttem és mégsem mertem megkérdezni. Ha te meg mered és őszinte vagy vele akkor el fogja mondani a véleményét úgyis.
2012. nov. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!