Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből tudom hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudom hogy szerelmes vagyok, mit érzek akkor?

Figyelt kérdés

Mert ha meglátok egy lányt, nemigazán érzek soha semmit, csak hogy látom hogy szép, megnézem 1x, vagy talán 2x. Úgy igazán nem is dobogott még a szívem egy lánytól sem.

Ami gond hogy 25 vagyok.



2012. nov. 20. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
mindig vele akarsz lenni, elnézed a hibáit, mindent megteszel azért, hogy vidám maradjon
2012. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eddig én is így voltam. Pár hónapja megváltozott bennem valami, azóta nagyon erősek az ilyen érzéseim. Csak egy kis szemezéstől is már "szétrobban" a mellkasom :D Nagyon jó :D

De nem tudom, hogy mitől, úgyhogy segíteni nem tudok :( Bocsi :(


20f

2012. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mindig ő jár a fejedben, nagyon sokat gondolsz rá, szeretnél mindig vele lenni, szeretnéd boldoggá tenni meg hasonlók több 100-at tudnék neked írni :)
2012. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tabaki ***** válasza:

"...mindig ő jár a fejedben, ..."


... és nem te magad, vagyis, hogy szerelmes vagy-e már, meg, hogy hány éves vagy. Ha az ilyen jellegű panaszaid hirtelen megszűnnek, gyanakodhatsz.

2012. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

utolsó ezt még egyszer. mire gyanakodhatok? ha már nem gondolok rá?


igazából úgy tudom hogy arra gondolunk a legtöbbször akit a legjobban próbálunk elfelejteni.

2012. nov. 20. 20:31
 6/7 tabaki ***** válasza:
Tömören: Ha nem magad, hanem a lány jár a fejedben, abból sejtheted, hogy már szerelmes vagy. Nem nagy bölcsesség, de legalább kis.
2012. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hányingert
2012. nov. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!