Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves biszexuális/meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves biszexuális/meleg srácok! Nektek mennyire fontos a szexpartneretek/szexhaverotok esetében, hogy sportos, izmos testű legyen?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Hát a melegek sokszor férfiasabbak, mint a heteró srácok! Attól, hogy nőt dugtok még nem lesztek kemény férfiak. Egyébként, ha nem vagytok érdekeltek a témában, akkor minek írtok ide? Kis álszent látens melegek!


Nekem nem volt még szexpartnerem, a monogám kapcsolatban hiszek, már két és fél éve van barátom. De, ha lenne olyan srác akivel, csak szexelek, szerintem nem, csak a test számítana. Tudod nagyon gyakran ezek a kisportolt testű fiúk, legyen akár heteró vagy meleg, csak a külsőségekre adnak. Ha belül meg nincs semmi, attól még egy darabig elvagy vele, de később zavaró lehet. Inkább legyen átlagos testalkatú, akin van izom, de nem reped szét rajta a póló.


23 meleg F.

2012. nov. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Az illetőhöz vonzódom, nem csupán a kinézetéhez. Természetesen megvan a saját ideálom, de nem külsőségek alapján választok. Ha sportos és jól néz ki, akkor az egy bónusz pont.


23/F (meleg)

2012. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
hát olyan nagyonne,egy sprtosanvékony nekem jobban bejön.
2013. márc. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Én komondottan a mackókra bukom.Egyszerűen tőlük indulok be,Egy vékony sportos alkatú pasival nem tudnám elképzelni még a szexet sem,nem hogy még bármi komolyabbat.
2013. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ne nagyon,ha olyasmi mint én az jobb. a kisfiúsakat szeretem
2013. jún. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15%
Fúj ti beteg állatok
2015. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!