Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok számít nektek valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok számít nektek valamit, hogy milyen egy férfi hangja?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha valakinek ilyen mélyebb az jelent valamit?

2012. nov. 20. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, elég bunkók azokkal, akiknek mély a hangjuk.

Ez alapján azokkal viselkednek normálisan, akiknek normális, vagy magasabb a hangjuk.

2012. nov. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nekem mély a hangom de nem bunkók a lányok velem
2012. nov. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Marhára nem érdekel, hogy milyen a hangja. Ha nem olyan, mint aki héliumot szívott, akkor nem is foglalkozom vele
2012. nov. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és ha énekelnék amit feltennék ide, azt meghallgatnátok? :D
2012. nov. 20. 23:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Én meg szeretem az énekszót.de csak holnap
2012. nov. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem számít. Két srácot is azért hanyagoltam mert nagyon béna, magas hangjuk volt. Nem tehetek róla, de nagyon idegesített.
2012. nov. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem mély, férfias hangom van, de mivel úgy nézek ki, mint egy kisfiú, nem vagyok valami kelendő.
2012. nov. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokan elégedetlenek a hangjukkal. Nekem nincs olyan töketlen kappan hangom, sem nem vagyok dörmögő dömötör, de olyan furcsa kobold hangom van. Pedig nem szokott semmi gond lenni amikor pofázok, de engem zavar mégis. Én pl. nőt csak hangja miatt tuti nem dobnék ki, ha egyébként tetszene. Szerintem szokható.
2012. nov. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!