Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet túlélni a megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túlélni a megcsalást? Mit tegyek ha szeretem ragaszkodok hozzá de nem tudom túltenni magam a tudat hogy meg csalt teljesen ki készít. Mi a megoldás ilyenkor?

Figyelt kérdés
öt éve vagyok együtt a párommal és pár napja kiderült, hogy a nyáron megcsalt én jöttem rá egy sms-ből. Mikor rá kérdeztem azonnal letagadta de addig faggattam míg elmondta. Másra vágyott, de engem szeret. Azzal magyarázta a dolgot, hogy jó vagyok neki mindent szeret bennem de ő férfi és vannak szükségletei. Nem akar elhagyni de meg fog csalni újra és újra. Teljesen tanácstalan vagyok mert azt hittem minden rendben van közöttünk.
2012. nov. 21. 08:40
 1/7 AndreaMariann ***** válasza:

Ha ebben nem illetek össze,akkor az teljesen tönkreteheti a kapcsolatot,sőt,máris tönkretette.

Gondolod,túl tudnál lépni azon,hogy szakítotok?Mert azt gondolom,ha ez ennyire fáj,amit meg is értek,akkor folyton ezen fogsz a továbbiakban is rágódni,és olyan kevés lesz az önbizalmad,hogy megőrülsz.

2012. nov. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szakítanék vele, erről mást nem tudok írni.
2012. nov. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

túlélni....jajj nem fog az ilyenbe senki belehalni, mindig ez az örökös duma h 2meghalok végem"

A nagy lóf@szt!

Megy az élet tovább!


De ha nem vagy egy idióta akkor elhagyod ha nem akkor magadra vess és csatlakozz az idióta nők társaságához.

2012. nov. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ASOT ***** válasza:
osztom a 2-es véleményét.
2012. nov. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyíltan elmondta, hogy meg fog csalni újra, meg újra, és te még komolyan elgondolkozol azon, hogy vele maradj? Hűű...

Megoldás, szerintem: hiába szereted, meg ragaszkodsz hozzá, küldd el a francba, a szükségleteivel együtt, te pedig egy kicsit szedd össze magad, és ha újra készen állsz, keress egy normálisabbat, ezt az alakot pedig egy életre felejtsd el.

Túlélni pedig minden ilyesmit túl lehet, max lelkileg leszel roncs, ha hagyod. De igazából minden rajtad múlik, hogy mennyire hagyod magad elmerülni a fájdalomban, és mennyire találod fel magad az életben.

2012. nov. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, én meg értelek. Mi kicsivel több mind 2 évet voltunk együtt a párommal. Tavaly fél évet kinn éltünk Írországba de családi okok miatt sajnos haza kellet jönnünk. Ezek után megcsalt engem egy korábbi barátnőjével. És minden ezt csak most két hónapja mondta el nekem mert úgy gondolta kezdjünk tiszta lapot. Én próbáltam neki megbocsájtani de rengeteg álmatlan éjjelem rengetek szívszaggató napom volt/van mióta tudom mit

tett. Egyébként ő is a férfi vagyok szöveggel jött . Én is szeretem öt nagyon is de mi végeztünk egymással az ő kérésére mert nem tudta elviselni hogy folyton felemlegettem a dolgokat. Úgy mondd barátok maradtunk de nagyon megundorodtam töke egy részből és amíg élek nem felejtem el, szóval erre nincs megoldás szerintem.

2012. nov. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megkérdezhetem hogy mit írt abban az sms ben amiből rájöttél?
2012. nov. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!