Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem éreztétek cikinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem éreztétek cikinek, megalázónak hogy a volt párotok az új párjával készült közös fotókat sorra pakolja fel a facebookra?

Figyelt kérdés
Több mint 3 évig voltunk együtt, 2 hónapja szakítottunk. Ebben a hónapban átállította a kapcsolati státuszát "kapcsolatban"-ra. Tölti fel az új barátnővel készült közös képeket, alatta sok like, gratuláció, szép pár vagytok stb. Én meg itt vagyok egyedül, mint a kisujjam. Sok a közös ismerősünk, én ezt megalázónak érzem. Ő hagyott el engem, az utóbbi időben szemét volt, és rosszul esik, hogy annak ellenére hogy egy sz@ralak, ő talált mást, én meg... Miért van ez így? :(
2012. nov. 21. 10:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem megalázó. te meg azért nem találsz mást mert még mindig azzal foglalkozol, hogy ő mit csinál, milyen képeket rak fel stb.
2012. nov. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
31%

Ez tapintatlanság tőle is és a barátoktól is.

Az, hogy együtt voltatok és múlttá vált, az attól még megtörtént. Nem így kéne kezelnie. Ez nemcsak bunkóság, de gyerekes is, viszont nem tűnik olyannak, akit érdekelne a másik érzése, tehát talán jobb is....

2012. nov. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert a világ igazságtalan és ebben kell élnünk.

Biztos nagyon szeretted, de túl kell lépned rajta. Ő már mást szeret, vagy mutatja hogy szereti, de ez már nem a te dolgod.

Biztosan fáj, de talán gondolj arra, hogy ne véletlenül szakítottatok és nem ő volt az igazi.

2012. nov. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Miért lenne az?

Te is találsz valakit, ne aggódj, az új leányzó meg bajban van, ki tudja vele milyen lesz.

2012. nov. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Scream85 ***** válasza:
100%

Ha nehéz is,de töröld az ismerőseid közül vagy tiltsd le és mindjárt nem látod,miket oszt meg.

Nem a múlttal kéne foglalkoznod, hanem előre tekinteni és talán már te is találnál valaki mást.

2012. nov. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
18%
Nem értem egy férfi miért nem felejtheti el a volt párját,ez csak nektek nőknek a joga? Csak ti nők tehettek fel képeket az új palitokról szakítás után? Ugyan már. Az hogy neked ez fáj az a te bajod,ha vége,akkor vége,ezek a tények,az hogy miért,hogyan,mikor csak részletkérdés,vége és kész. Azt csinál amit akar, majd a te kedvedért nem használhat egy közösségi portált a kedve szerint? A te kedvedért? Hol élsz te?
2012. nov. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Már régóta nem ismerősöm, pont ezek miatt, letöröltem. De mivel van sok közös ismerős, akik lájkolják ezeket a képeket, néha én is látom... :(
2012. nov. 21. 10:23
 8/20 anonim ***** válasza:
Miért lenne megalázó? Ha valakinek velem nem jött össze a kapcsolat, attól még nem kell szüzességi fogadalmat tennie. :D Mindenki élje tovább a saját életét, ahogy akarja! Ha nagyon zavar a látvány, akkor tiltsd le, akkor nem fogod látni sem a volt párodat, sem a képeket, sem az ismerősök lájkjait, hozzászólásait ezzel kapcsolatban. Talán egy idő után így picit könnyebb is lesz túltenni magad rajta.
2012. nov. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hidd el ez egészen addig fog zavarni, amíg nem találsz te is mást. Eleinte én is úgy gondoltam, hogy ez megalázó dolog, aztán most, hogy én is találtam valakit rájöttem, hogy azért ez természetes egy idő után. Ha van valakim szívesen rakok ki vele készült közös képeket. Nem azért, mert bántani akarom az exem, hanem mert örülök az újnak.. Hát had örüljön ő is az új barátnőjének, ez nem ellened történik, hanem érte. Sajnos el kell fogadnod, hogy ő most már mással van.. Persze nem esik jól, de majd, ha találsz mást már nem is fog érdekelni.. L/23
2012. nov. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoztam vele, hiszen pont azért szakítottunk mert kettőnk között már nem működött a dolog és nyilvánvaló, hogy előbb-utóbb fog keresni egy másik nőt akivel újra megpróbálja... Ez az élet rendje, az lenne a furcsa ha nem így történne.
2012. nov. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!