Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hibás terhességi tesztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás terhességi tesztet visszavesznek? És ha nem, miért?

Figyelt kérdés
mármint van ami nem ad se negatív, se pozitív eredményt, hiába csinálsz vele valamit ,nálunk tegnap ilyen volt, kellett is új tesztet venni. Vissza lehet cserélni az ilyen rosz teszteket? Ha pedig nem, akkor, hogy lehet, hogy egy terméket árulnak, nem is olcsón, ami nem működik és aztán nem vihetem vissza?
2012. nov. 21. 11:06
 1/3 anonim válasza:
sztem az hogy nem jó csak úgy tudod bebizonyítani hogy kipróbálod ez miatt nem hiszem hogy szívesen visszavennék
2012. nov. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert rápisiltél, azért nem veszik vissza.
2012. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én romedeset rendeltem neten és nekem a csomagból az egyik hibás volt. Nekem kicserélték... Küldtek egy másikat.
2012. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!