Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagál vajon erre egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagál vajon erre egy férfi?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik neki a nő, de nem lehet közöttük semmi sem, mivel nem függetlenek. Erről egyébként korábban, burkoltan ugyan, de volt szó közöttük.

Vajon visszautasítana egy egyértelmű közeledést, pl. egy ölelést, vagy esetleg egy spontán csókot? Elég a vonzalom ahhoz, hogy megbocsátson egy ilyen lépést a nő részéről még akkor is, ha ez tilos? Vagy kikelne magából és megalázná a nőt, hogy hogy is merészelt ilyet tenni?

Mit tesz ilyen helyzetben egy férfi?

Én tudom, hogy nőként biztosan nem aláznám meg a másikat, de itt most egy nagyon őszinteség-párti és sokszor nyers modorú férfiról beszélünk!


2012. nov. 21. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tom, de hogy a pasid mit reagálna erre arról már lenne 1-2 tippem... most őszintén, ha meg akarod csalni a párodat, minek vagy vele?? Komolyan, manapság már senki nem ismeri azt a két szót, hogy hűség és őszinteség?!
2012. nov. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nos, mióta a férjem sem ismeri ezt a szót, azóta úgy döntöttem, hogy én is elfelejtem, ha úgy adódik :-( persze tudom, hogy a bosszú nem megoldás, de a válás sem a mi esetünkben.
2012. nov. 21. 12:00
 3/5 anonim ***** válasza:
És miért nem lenne megoldás a válás? Ha nem vagytok boldogok egymás mellett, miért maradnátok együtt? Csak a gyerekek miatt (ha vannak) nincs értelme, a gyerekek is megsínylik azt a rossz közérzetet, ami köztetek lehet a férjeddel, ha már ilyen szinten eltávolodtatok egymástól. Amúgy meg a bosszú tényleg nem megoldás erre a problémára, ne süllyedj le te is a férjed szintjére...
2012. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"itt most egy nagyon őszinteség-párti és sokszor nyers modorú férfiról beszélünk"


Szerintem nem alázna meg, ha tetszel neki és ezt már éreztette is veled. Tudod ez úgy van, hogy könnyű őszinteség-pártinak lenni és nyers modorúnak, de ha belekerül egy erős vonzásba, nehéz ellenállni, hiába vannak elvei a dologról...

2012. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig csak a válás a megoldás.
2012. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!